U Ljubešćici je proteklog vikenda odigran 3. turnir Hrvatskog stolnoteniskog saveza na kojem ja nastupalo 298 najboljih igrača u Hrvatskoj u mlađe kadetskim, kadetskim, juniorskim i seniorskim kategorijama.

Od članova STK „Ljubešćica“ najbolja je bila Ivona Štriga koja je u mlađim kadetkinjama osvojila 2. mjesto izgubivši u finalu od Hane Lončarević iz Mladosti Zagreb koju je već ove sezone pobijedila u 3 finala.

Korak do postolja, izgubivši u četvrt-finalu bili su u kadetkinjama Janja Matijašec i Ivona, a u kadetima Leon Šantek. Janja i Leon izgubili su od pobjednika turnira.

Rezultati po kategorijama:

Mlađi kadeti: 1. Leo Vekić (Opatija) 2. Roko Meter (Mladost Zagreb) 3. Patrik Tomić (Zagreb) i Luka Zlatkov (Dugo Selo)

Kadeti: 1. Filip Borovnjak (Zagreb) 2. Stjepan Škoda (MSTC Čakovec) 3. Luka Dragun (Dugo Selo) i Leo Vekić (Opatija)

Juniori: Marko Vidaček (Zagreb) 2. Luka Martinek (Dugo Selo) 3. Mislav Martinek (Dugo Selo) i Mario Banek (Vodovod Osijek)

Seniori: 1. Luka Martinek (Dugo Selo) 2. Jakov Tica (Zagreb) 3. Mislav Martinek (Dugo Selo ) i Marko Vidaček (Igea Varaždin)

Mlađe kadetkinje: 1. Hana Lončarević (Mladost Zagreb) 2. Ivona Štriga (Ljubešćica) 3. Antonela Papak (Dugo Selo) i Bruna Borovec (Starr Varaždin)

Kadetkinje: 1. Hana Arapović (Dr. Časl) 2. Tena Kovaček (Varaždin) 3. Nika Sušac (Mladost Zagreb) i Lea Brnić (Dr. Časl)

Juniorke: 1. Ema Marn (Aquastil Duga Resa) 2. Tena Kovaček (Varaždin) 3. Hana Arapović (Dr. Časl) i Ana Trbuščić (Dugo Selo)

Seniorke: 1. Ivana Tubikanec (Bjelovar) 2. Mateja Jeger (inozemstvo) 3. Petra Petek (Varaždin ) i Mirela Đurak (Dr. Časl).