U Miklinovcu u subotu 4. lipnja odigrana je druga kvalifikacijska utakmica za ulazak u Drugu županijsku nogometnu  ligu Koprivničko-križevačke županije između NK Reke i NK Gornje Rijeke. Gornja Rijeka je u utakmici pokazala više želje i igre za pobjedom, međutim Reka je uspjela kapitalizirati greške Gornjoriječana.

U prvom poluvremenu nije bilo pretjeranih situacija niti s jedne niti s druge strane. Valja spomenuti situaciju iz sredine prvog poluvremena kada je E. Nakani pucao gotovo s polovice igrališta prema vratima Rečana, ali pogađa vratnicu.

Na predah se otišlo s nerješenim rezultatom 0:0.

Početak drugog poluvremena svakako je pripao današnjim domaćinima iz Gornje Rijeke. Ključan trenutak za Gornjoriječane dogodio se u 53. kada vratar Reke ruši napadača domaćina u izglednoj poziciji, a sudac Halaček pokazuje na bijelu točku. Međutim, Slavi je bio neprecizan. Pogađa gredu, lopta se odbija prema gol liniji, ali ne prelazi crtu. Vrlo brzo Rečani su iskoristili pomutnju u domaćim redovima te u 64. minuti okreću rezultat u svoju korist. Slavlje Rečana nije dugo trajalo. Već u 66. minuti Deglin poravnava rezultat na 1:1. Rečani nisu htjeli samo tako prepustiti vodstvo te već u 73. minuti vraćaju prednost u svoju korist. Međutim, niti Gornjoriječani se nisu predali i na krilima Deglina ponovo poravnavaju rezultat. Rečani se nisu mirili s ovakvim raspletom. Njihovi napadi u sljedećih nekoliko minuta urodili su plodom i u 81. minuti šokiraju nogometaše iz Gornje Rijeke i opet okreću rezultat u svoju korist i postavljaju konačnih 3:2 za Reku.

Sljedeću utakmicu Gornja Rijeka igra protiv Lipe iz Hlebina u nedjelju 7. lipnja u Miklinovcu.