HRVATSKI BOJOVNIK – MLADOST 5:0 (2:0)

Kup, osmina finala – igralište Mokrice Miholečke SUDAC: Dejan Juriša POMOĆNICI: Dejan Švagelji i Ivan Bukovčan

HRVATSKI BOJOVNIK: Mekovec, I. Mekovec, Kos, Plantić, Somođi, Hasanec, Kušec, Miklečić (od 75. Hadrović), Vranetić (od 70. L. Miklečić), Horvat, Jelak (od 56. Marenčić), Mažar, Poljak TRENER: Željko Kundrak

MLADOST: Šoštarić, Sakač, Prosenečki (od 65. Radaković), Lukačić, Gudec, Jasek, Jakopović, Jurčević, Benčak, A. Jakopović, Radotović, Radaković, Belužić, Sokolić PREDSTAVNIK: Mirko Sokolić

STRIJELCI: 1:0 Horvat (17), 2:0 Kušec (43), 3:0 Vranetić (55), 4:0 Vranetić (69), Plantić (85)

Nogometaši Hrvatskog Bojovnika lakše od očekivanog pobijedili su Mladost iz Carevdara. Rezultatske neizvjesnosti nije bilo. Horvat i Kušec su golovima u prvom poluvremenu dali gostima do znanja tko je šef na terenu.

Mladost je rijetko dolazila do protivničkog šesnaesterca i bio je vidljiv nedostatak njihovog ponajboljeg igrača Kraljića. U nastavku je raspoloženi Vranetić dva puta zatresao mrežu Šoštarića, a točku na “i” stavio je Plantić u 85. minuti utakmice za konačnih 5:0.

bojovnik2bojovnik1bojovnik14bojovnik15bojovnik12bojovnik13bojovnik11bojovnik10bojovnik9bojovnik8bojovnik7bojovnik5bojovnik3