Odigran je i jedanaesti dan malonogometnog turnira u Križevcima. Donsoimo kratak presjek dana.

TEHNIKA KOPRIVNICA – ZELINA KADETI 4:0 (3:0)
(Balija 2, Matijaković, Hlevnjak)

Koprivnički “tehničari” imali su laku zadaću u ogledu sa zelinskim kadetima. Do poluvremena su već imali tri pogotka viška, a bez većeg naprezanja u drugom su dijelu dodali još jedan za 4:0.

PRIGORJE (Ž) – NK GORNJA RIJEKA CB JOKER 2:3 (0:2)
(P. Barbarić, Glasnović/Zelčić, I. Kranjec, N. Kranjec)

Branitelj naslova, Prigorje iz Žerjavinca, prošetao se skupinom, a onda u osmini finala naletio na goropadne Gornjoriječane. Pravi “sportski rat” na parketu, a Plantićeva i Đurinićeva momčad je, naposljetku uspjela izboriti ulazak među osam najboljih sastava na “Robinovom” turniru. Joker je na poluvremenu vodio 2:0, ali je bilo jasno da Prigorje neće tek tako “pasti”.

Bilo je, dakako, i pretjerane nervoze, osobito kod onog sastava koji gubi. Pocrvenio je prvo Antonio Bukal, a kasnije i Ivan Legin. Kranjeci su obilježili susret, poglavito Igor.

VIKTORIJA – PRIGORJE (0) 1:0 (1:0)
Strijelac: (Božović)

Vojakovačka klapa izborila je četvrtfinale. Dečki koji skupa godinama igraju na velikom terenu, dobro se snalaze i na manjoj parketnoj površini. Pobjednički pogodak u ogledu s Prigorjem iz Svetog Petra Orehovca postigao je stari dobri nogometni znalac Radovan Božović. Jedan, ali vrijedan četvrtfinala.

KRIŽEVCI OŽUJSKO – KTC

ASO PONOS – 123design.co CB PLANET 0:0

Momčad Marka Slavečkog nije smjela izgubiti u srazu s Krapinčanima koji su ionako prvi u skupini A. Mreže su ostale netaknute, a pokazalo se koliko je dobar potez bilo angažiranje vratara Miroslava Koprića. Igrač utakmice. Potvrdilo se, ono što znamo, koliko je bitan vratar u malom nogometu. On je, podsjećamo, svojedobno sa Svetim Markom Križevčaninom osvojio turnir. S njim na vratima momčad je puno stabilnija i sigurnija.

RADNIK KRIŽEVCI – SREĆKO TOURS 9:3 (4:1)
Strijelci: (M. Blagaj 3, Bartol 3, Pavlic, Lukinović, Jaković/Jurić 2, Starčević)

Utakmica prije bez pogodaka, a onda vatromet golova u srazu Križevčana i Vrbovčana.
Radniku je trebala gol razlika, Srećko tours se već sinoć oprostio od turnira, ali je sportski korektno došao na odigravanje treće utakmice u skupini. Marko Blagaj je rano doveo Radnikovce u vodstvo. Do poluvremena su bili na “pragu raja” i osmine finala, a u nastavku utakmice nastavili su golijadu, predvođeni Markom Blagajem koji je dvije večeri zaredom postigao hat-trick.

Momčad trenera Kemenovića i voditelja Hermanovića je, ustvari, glavni posao odradila večer prije kada je odigrala neodlučeno s Prigorskom.hr i ide dalje zahvaljujući boljem omjeru pogodaka. Publici i svojim navijačima priiuštili su prvorazredan doživljaj, ne padne često tucet pogodaka na utakmici. Uz to su dobili i vrsnog mladog vratara Karla Sokača koji će se pridružiti križevačkom četvrtoligašu, a puno znači i povratak ubojitog Valentina Bartola.

MNK KUSTOŠIJA GARANTA – METAL MONT 3:1 (2:1)
Strijelci: (Ceraj, Starčević, Ivanušić/Papa)

U skupini E dvoboj za drugo mjesto i daljnje natjecanje. Kustošija nasuprot Metal Monta kojeg čine igrači županijskog lidera Tomislava-Radnik iz Svetog Ivana Žabna. Kustošija je bolje otvorila utakmicu i povela 2:0, a zaostatak je smanjio Drago Papa. Ivanušić je u 28. minuti otklonio možebitnu dvojbu i zabio za 3:1.

Sutrašnje utakmice počinju u 18.30 susretima turnira Robin trgovine – Ožujsko prema rasporedu: Panonija-Bratstvo, Lonja-Tehničar juniori, Kalnik-Radnički.

Na turniru Ožujsko – KTC sutra igraju: Tupek Auto-Komunalac, Oštrek gradnja&Marocchino Coffee Bar-Staza, Staza-Replay.

PRO_6409 PRO_6420 PRO_6430 PRO_6438 PRO_6440 PRO_6443 PRO_6444 PRO_6445 PRO_6446 PRO_6447 PRO_6454 PRO_6461 PRO_6516 PRO_6534

IMG_2446 IMG_2448 IMG_2449 IMG_2450 IMG_2451 IMG_2452 IMG_2453 IMG_2455 IMG_2456 IMG_2457 IMG_2458 IMG_2459 IMG_2460 IMG_2462 IMG_2463 IMG_2465 IMG_2466 IMG_2467 IMG_2468 IMG_2471 IMG_2472 IMG_2474 IMG_2476 IMG_2477 IMG_2479 IMG_2480 IMG_2481 IMG_2482 IMG_2483 IMG_2484 IMG_2486 IMG_2487 IMG_2488 IMG_2490 IMG_2491 IMG_2492 IMG_2494 IMG_2496 IMG_2497 IMG_2499 IMG_2502 IMG_2506 IMG_2507 IMG_2508 IMG_2510 IMG_2512 IMG_2513 IMG_2515 IMG_2516 IMG_2517 IMG_2519 IMG_2520 IMG_2523 IMG_2527 IMG_2528 IMG_2530 IMG_2533