Treći dan križevačkog malonogometnog turnira bio je u znaku 2. Turnira županijskih klubova Križevci 2018 “Robin trgovine-Ožujsko”, a na kojem se odigralo četiri susreta, dok se na 20. Turniru u malom nogometu Križevci 2018 “Ožujsko-KTC” odigrao jedan susret. Pročitajte kratak presjek dana.

NK PRIGORJE Sveti Petar Orehovec – NK ZELINA kadeti 1:1 (0:0)

Početak trećeg dana donio je sraz iskustva i mladosti. Naime, momčad Prigorja dobrano se namučila protiv poletaraca Zeline, koji su puni elana trčkarali i zadavali problema iskusnijim kolegama. Međutim, Orehovčani uspijevaju “nadmudriti” mladost te u 13. minuti pogotkom Šturbeka dolaze u prednost.

Međutim, kadeti Zeline nisu se predavali. Tako su svoju upornost i strpljivost naplatili u 23. minuti kada je rezultat poravnao i konačno postavio Tuvač.

Nk Prigorje Sveti Petar Orehovec

NK Zelina kadeti

NK ČVRSTEC – NK MLADOST Veliki Raven 1:1 (0:0)

Stari znanci još iz prethodne sezone ovoga puta su se nakon gotovo pola godine našli na parketu križevačkog sportskog doma. Bio je to očekivano tvrd susret u kojem su na kraju nijanse odlučivale. Prvi zgoditak pao je u 22. minuti utakmice kada Čvrstec u prednost dovodi Prugović. Međutim, već u sljedećoj minuti šef Ravljana Siniša Španić matira vratara Kuću i donosi bod Mladosti.

NK Čvrstec

NK Čvrstec

NK Mladost Veliki Raven

NK PRIGORJE Sveti Petar Orehovec  – NK STARIGRAD juniori 1:0 (0:0)

Orehovčane je iste večeri dočekao još jedan sraz mladosti i iskustva. Naime, na megdan su izašli s juniorima Starigrada. Već su svi mislili kako će mlađahni sastav Starigrada osvojiti bod, ali Šturbek je imao nos za zgoditak, kojeg je postigao u 28. minuti susreta i donio Prigorju 3 boda.

NK Starigrad juniori

GRAVITACIONE KOTRLJAČE Križevci – PUB CUBISMO 1:3 (1:1)

Jedinu utakmicu s glavnog turnira odigrala je kvartovska momčad Gravitacione kotrljače s momčadi Pub Cubisma. Na zadovoljstvo križevačke publike kvartovska momčad dolazi u prednost u već u 4. minuti susreta pogotkom Kamenjaka. I dobro su se Križevčani držali do samog kraja poluvremena kada rezultat poravnava Dadić.

U nastavku igre Cubismo stavlja u brzinu više te već u 16. minuti pogotkom Nikice Filipovića okreću rezultat, a potvrdu pobjede donosi Dadić svojim drugim pogotkom za konačnih 1:3.

Gravitacione kotrljače križevci

Pub Cubismo

Pub Cubismo

NK ZELINA kadeti – NK STARIGRAD juniori  2:1 (0:1)

Ponovo se pokazalo da je zadnji susret bio ujedno i ljepotica dana. Malo tko očekivao da će poletarci oba kluba donijeti vrlo dinamičnu, bogatu prilikama i potezima utakmicu. Tako već juniori Starigrada u 7. minuti pogotkom Pavešića dolaze u prednost.

Međutim, kadeti Zeline ponovo su pokazali požrtvovnost, a ruku na srce imali su zasigurno 7,8 izglednih prilika koje nisu realizirali. Fortuna im se osmjehnula u 24. minuti kada Košćec pogađa za 1:1, a potpuni preokret donosi u posljednjoj minuti susreta Šilinić, što je bilo dovoljno da zauzmu čelnu poziciju skupine J.

U ponedjeljak su od 18 sati na rasporedu sljedeći susreti: NK Prigorje Ž – NK Polet, Big Bang Cammeo Team – Poliklinika Ribnjak, Oštrek gradnja & Marocchino Coffee Bar – CB Mozart Aptus Eligo, Big Bang Cammeo Team – Pub Cubismo, Oštrek gradnja & Marocchino Coffee Bar – Replay Križevci, Poliklinika Ribnjak – Pub Cubismo.

krizevci 2018 malonogometni turnir02 krizevci 2018 malonogometni turnir03 krizevci 2018 malonogometni turnir04 krizevci 2018 malonogometni turnir05 krizevci 2018 malonogometni turnir06 krizevci 2018 malonogometni turnir07 krizevci 2018 malonogometni turnir08 krizevci 2018 malonogometni turnir09 krizevci 2018 malonogometni turnir10 krizevci 2018 malonogometni turnir11 krizevci 2018 malonogometni turnir12 krizevci 2018 malonogometni turnir13 krizevci 2018 malonogometni turnir14 krizevci 2018 malonogometni turnir15 krizevci 2018 malonogometni turnir16 krizevci 2018 malonogometni turnir17 krizevci 2018 malonogometni turnir18 krizevci 2018 malonogometni turnir19 krizevci 2018 malonogometni turnir20 krizevci 2018 malonogometni turnir21 krizevci 2018 malonogometni turnir22 krizevci 2018 malonogometni turnir23 krizevci 2018 malonogometni turnir24 krizevci 2018 malonogometni turnir25 krizevci 2018 malonogometni turnir26 krizevci 2018 malonogometni turnir27 krizevci 2018 malonogometni turnir28 krizevci 2018 malonogometni turnir29 krizevci 2018 malonogometni turnir30 krizevci 2018 malonogometni turnir31 krizevci 2018 malonogometni turnir32 krizevci 2018 malonogometni turnir33 krizevci 2018 malonogometni turnir34 krizevci 2018 malonogometni turnir35 krizevci 2018 malonogometni turnir36 krizevci 2018 malonogometni turnir37 krizevci 2018 malonogometni turnir38 krizevci 2018 malonogometni turnir39 krizevci 2018 malonogometni turnir40 krizevci 2018 malonogometni turnir41 krizevci 2018 malonogometni turnir42 krizevci 2018 malonogometni turnir43 krizevci 2018 malonogometni turnir44 krizevci 2018 malonogometni turnir45