Ako je suditi po prvom danu pred nama je stvarno vrlo neizvjestan jubilarni 20. Turnir u malom nogometu Križevci 2018. “Ožujsko-KTC” kao i 2. Turnir županijskih klubova “Robin trgovine-Ožujsko”. Donosimo kratak pregled dana.

NK Tomislav Radnik – NK Tomislav Radnik juniori 2:2

Malo tko je vjerovao da će poletarci Tomislav Radnika namučiti starije kolege. U 11. minuti susreta Benjak očekivano seniore dovodi u vodstvo. Međutim, požrtvovnost juniora na naplatu je došla u 16. minuti kada Pleša poravnava rezultat. Ponovo iskustvo preko Šanteka dolazi u prednost u 18. minuti, ali mladost se vraća samo minutu kasnije pogotkom Škledara, a to je ujedno bio i konačan rezultat 2:2.

NK Tomislav Radnik

NK Tomislav Radnik Juniori

123 design.co-CB Planet – CB Flash Zagrebprokrom 2:3 (1:3)

Još se pošteno lopta nije ni zagrijala a Flashovci munjevito u 3. minuti pogotkom Cetina dolaze u prednost, koju  povećavaju Tomšić u 9. i Jurač u 10. minuti, da bi Pižir smanjio zaostatak prije predaha čime je dao motiva momčadi za poravnavanje rezultata. Rezultat se ne mijenja do 28. minute kada Fluka pogađa za 2:3, a na samom kraju mogla je ekipa 123 designa i izjednačiti, ali je nedostajalo malo sportske Fortune.

123 design.co-CB Planet

CB Flash Zagrebprokrom

NK Viktorija – NK Radnički 4:2 (0:0)

Bio je to zanimljiv susret županijskog drugo i četvrto ligaša. Upravo je ovaj susret pokazao da u malom nogometu rang natjecanja ne znači ništa. Tako je očekivano, na neki način, Viktorija došla u prednost pogotkom Vitanovića. Međutim, već u sljedećoj minuti Glazer stvari vraća na početak, a do preokreta rezultata dolazi u 22. minuti, kada za vodstvo Radničkog pogađa Vlahek.

Rezultat poravnava Štefojić, a novo vodstvo za Viktoriju Kolarić iz kaznenog udarca, a potvrdu pobjede Mario Piškorić u 29. minuti susreta.

NK Radnički Križevci

NK Viktorija Vojakovac

123 design.co-CB Planet – CB Casablanka 4:2 (2:0)

Momčadi 123.designa očito je trebala šok terapija u prvom susretu, budući da je u svojem drugom susretu dana blitzkriegom došla do pobjede. Igrala se 5. minuta, a momčad Marka Slavečkog vodila je 2:0 pogocima Markešića i Fluke. Jurakić u 18. i 19. minuti pogađa za poravnanje rezultata.

Međutim slavlje Zagrepčana nije dugo trajalo, budući da je odmah odgovorio Đurinić pogotkom za 3:2, a Pižir potvrdio pobjedu u 21. minuti susreta.

Big Bang Cammeo Team – Gravitacione kotrljače Križevci 6:1 (0:0)

Favorizirani Big Bang odigrao je rutinsku utakmicu protiv kvartovke križevačke momčadi vrlo simpatičnog naziva “Gravitacione kotrljače”. Dečki su pružili dobar otpor Racu i ekipi, budući da je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka.

Međutim, Big Bangovci stavljaju u višu brzinu te s dva pogotka Gašija i Mikulčića te po jednim Tolića i Raca upisuju suverenu pobjedu. Počasni zgoditak za Križevčane postigao je Domagoj Šimatović.

CB Casablanka – CB Flash Zagrebprokrom 3:0  (1:0)

Po drugi puta u istoj večeri na parketu su izašli i ekipe Casablanke i Flasha, a ovoga puta uspješnija je bila momčad Casablanke pogocima Diklića, Malića i Tomića i tako uvela pravu neizvjesnost u grupu A, gdje svi koji su igrali imaju po jednu pobjedu.

krizevci 2018 malonogometni turnir 02 krizevci 2018 malonogometni turnir 03 krizevci 2018 malonogometni turnir 04 krizevci 2018 malonogometni turnir 05 krizevci 2018 malonogometni turnir 06 krizevci 2018 malonogometni turnir 07 krizevci 2018 malonogometni turnir 08 krizevci 2018 malonogometni turnir 09 krizevci 2018 malonogometni turnir 10 krizevci 2018 malonogometni turnir 11 krizevci 2018 malonogometni turnir 12 krizevci 2018 malonogometni turnir 13 krizevci 2018 malonogometni turnir 14 krizevci 2018 malonogometni turnir 15 krizevci 2018 malonogometni turnir 16 krizevci 2018 malonogometni turnir 17 krizevci 2018 malonogometni turnir 18 krizevci 2018 malonogometni turnir 19 krizevci 2018 malonogometni turnir 20 krizevci 2018 malonogometni turnir 21 krizevci 2018 malonogometni turnir 22 krizevci 2018 malonogometni turnir 23 krizevci 2018 malonogometni turnir 24 krizevci 2018 malonogometni turnir 25 krizevci 2018 malonogometni turnir 26 krizevci 2018 malonogometni turnir 27 krizevci 2018 malonogometni turnir 28 krizevci 2018 malonogometni turnir 29 krizevci 2018 malonogometni turnir 30 krizevci 2018 malonogometni turnir 31 krizevci 2018 malonogometni turnir 32 krizevci 2018 malonogometni turnir 33 krizevci 2018 malonogometni turnir 34 krizevci 2018 malonogometni turnir 35