Drugi dan 20. Turnira u malom nogometu Križevci 2018. “Ožujsko-KTC” i  2. Turnira županijskih klubova Križevci 2018. “Robin trgovine-Ožujsko” donio je nova uzbuđenja. Odnosimo kratak pregled dana.

NK KALINOVAC – NK DRAVA NP 0:3 BB

NK ČVRSTEC – NK DRAGOVOLJAC 5:1 (4:0)

Momčad županijskog trećeligaša Čvrstec iz Svetog Petra Čvrsteca opravdala je ulogu favorita u susretu protiv županijskog četvrto ligaša NK Dragovoljac Bočkovec, koja je došla u pomlađenom sastavu, ali pod vodstvom iskusnog lava Ivice Črneca. Čvrstec u 7. minuti dolazi do prednosti preko Dragutina Crnčića. Do kraja poluvremena u strijelce se još upisuju Obajgor i Carević.

Dominaciju momčad Čvrsteca nastavila se je i u drugom poluvremenu, a potvrdu pobjede donio je Obajgor već u 19. minuti. Počasni zgoditak za Dragovoljac postigao je Karlo Orehovački u 28. minuti susreta.

NK Čvrstec

NK Čvrstec

NK Dragovoljac Bočkovec

NK GORNJA RIJEKA CB JOKER  – NK DRAVA NP 1:6 (1:2)

Iako rezultat sugerira drugačije, bio je to vrlo borben susret između Gornjoriječana i Novigradaca. Nogometaši Drave u vodstvo dolaze u 6. minuti susreta kada je mrežu zatresao Jurkić, a prednost povećava Szabo samo četiri minute kasnije. Unatoč zaostatku od dva pogotka momčad Gornje Rijeke se ne predaje te požrtvovnost kapitaliziraju u 11. minuti preko Leona Berenda.

Igrala se 16. minuta, momčad Gornje Rijeke traži igranje rukom, ali Horvatinovića to nije omelo, te mrtav hladan pogađa za vodstvo Drave od 3:1. Isti se još u strijelce upisao u 21. i 27 minuti, dok je Szabo svoj drugi zgoditak postigao u 36. minuti.

NK Gornja Rijeka CB Joker

NK Drava Novigrad Podravski

FRIGO PLUS SESVETE – METAL MONT d.o.o KRIŽEVCI 4:2 (2:1)

Zanimljiv susret odigrao se između dvije prigorske momčadi, ali pobjedu je na kraju odnijela momčad iz Sesveta, koja je već u 4. minuti susreta pogocima Sesara i Kuljija vodila 2:0. Prednost smanjuje Kusobrak u 10. minuti, da bi Dubravec u 17. minuti poravnao rezultat i vratio Metalce u igru.

Međutim, dečki iz Sesveta u posljednjim minutama susreta svladavaju Križevčane i to u 27. minuti preko Zeka i u 28. minuti preko Benka, koji postavlja rezultat 4:2.

Metal Mont d.o.o. Križevci

NK GORNJA RIJEKA CB JOKER – NK KALINOVAC 0:3 BB

AŠ MIRAMARE CB BENSTON – PLAYBOX MR. JACK

Ljepotica večeri odigrana je između Auto škole Miramare CB Benston i Playbox Mr. Jacka. Bilo je to pravo taktičko nadmudrivanje, a prvu grešku napravila je momčad AŠ Miramare, a Bogović je odmah tu grešku i kaznio u 26. minuti susreta. Međutim, u 29. minuti rezultat  poravnava Krajina i tako postavlja konačnih 1:1.

AŠ Miramare CB Benston

Playbox Mr. Jack

U nedjelju od 18 sati na rasporedu su sljedeći susreti: NK Prigorje O – NK Zelina juniori; NK Čvrstec – NK Mladost, NK Prigorje O – NK Starigrad juniori, Gravitacione kotrljače – Pub Cubismo, NK Zelina juniori – NK Starigrad juniori,

krizevci 2018 turnir u malom nogometu1 krizevci 2018 turnir u malom nogometu2 krizevci 2018 turnir u malom nogometu3 krizevci 2018 turnir u malom nogometu4 krizevci 2018 turnir u malom nogometu5 krizevci 2018 turnir u malom nogometu6 krizevci 2018 turnir u malom nogometu7 krizevci 2018 turnir u malom nogometu8 krizevci 2018 turnir u malom nogometu9 krizevci 2018 turnir u malom nogometu10 krizevci 2018 turnir u malom nogometu11 krizevci 2018 turnir u malom nogometu12 krizevci 2018 turnir u malom nogometu13 krizevci 2018 turnir u malom nogometu14 krizevci 2018 turnir u malom nogometu15 krizevci 2018 turnir u malom nogometu16 krizevci 2018 turnir u malom nogometu17 krizevci 2018 turnir u malom nogometu18 krizevci 2018 turnir u malom nogometu19 krizevci 2018 turnir u malom nogometu20 krizevci 2018 turnir u malom nogometu21 krizevci 2018 turnir u malom nogometu22 krizevci 2018 turnir u malom nogometu23 krizevci 2018 turnir u malom nogometu24 krizevci 2018 turnir u malom nogometu25 krizevci 2018 turnir u malom nogometu26 krizevci 2018 turnir u malom nogometu27 krizevci 2018 turnir u malom nogometu28 krizevci 2018 turnir u malom nogometu29 krizevci 2018 turnir u malom nogometu30 krizevci 2018 turnir u malom nogometu31 krizevci 2018 turnir u malom nogometu32 krizevci 2018 turnir u malom nogometu33 krizevci 2018 turnir u malom nogometu34 krizevci 2018 turnir u malom nogometu35 krizevci 2018 turnir u malom nogometu36 krizevci 2018 turnir u malom nogometu37 krizevci 2018 turnir u malom nogometu38