Odigrani su posljednji susreti u skupinama na križevačkom malonogometnom turniru.

CAFFE BAR DOBERMANN Zagreb – CAFE BAR FLASH Zagreb 3:0 (3:0) BB

Dobermannni su očekivano slavili u trećem susreti skupine F i plasirali su se u osminu finala. Naime, ekipa Dobermanna je dva puta za redom osvojila križevački turnir, a vidi se da imaju ozbiljne namjere i u nastavku,  odnosno namjera im je i treći puta u nizu pokoriti malonogometni spektakl u Križevcima. CB Flash predao je utakmicu budući da im čak ni pobjeda nije igrala ulogu za nastavak natjecanja.

GLAMUR KRIŽEVCI Križevci – CB DOLCE VITA Dugo Selo 2:2 (0:o)

Bila je to utakmica biti ili ne biti za Polonin sastav. Međutim, dogodilo se ono najgore – Glamur nije uspio ostvariti pobjedu te se s neriješenim rezultatom oprostio od daljnjeg tijeka natjecanja.

PRIGORSKI.HR-KORNER UGOSTITELJSTVO – JELENA TRADE 3:3 (2:1)

Prava nogometna ljepotica viđena je u susretu Prigorski.hr-Korner ugostiteljstvo – Jelena trade. Naime, novinarsko – ugostiteljskom sastavu trebala je pobjeda za prolaz u drugi krug natjecanja, a pobjeda od jednog pogotka razlike vodila je oba sastava dalje. U slučaju pobjede ekipe Prigorski.hr-Korner ugostiteljstvo s dva i više razlike, Jelena trade bi se u tom slučaju oprostila od natjecanja.

Utakmica je i prije početka mogla biti registrirana 3:0 za Prigorski.hr-Korner ugostiteljstvo, jer je ekipa iz Subotice Podravske kasnila više od 20 minuta na početak susreta. Tu je domaći sastav pokazao sportsko srce koji je odlučio siguran prolaz u daljnji krug natjecanja staviti na stranu i odigrati nogometnu poslasticu zbog križevačke publike.

Publika je uistinu mogla uživati u utakmici. Domaći su poveli već u 1. minuti, a strijelac je bio Marko Švagelj. Jelena trade poravnava u 8. minuti zgoditkom Sadata Ziberija, a Švagelj u 12. minuti ponovo dovodi u vodstvo Prigorski.hr-Korner ugostiteljstvo.

Nakon predaha Jelena trade poravnava na 2:2, precizan je bio Matej Horvat, a do preokreta dolazi u 23. minuti još jednim pogotkom Ziberija. Već u sljedećoj minuti Mihael Mladen poravnava na 3:3 i u posljednjim minutama utakmice igra se potpuno otvorila i pogodaka je moglo biti na obje strane.

Najveću priliku za pobjedu domaći nisu iskoristili u posljednjoj minuti utakmice kada nisu iskoristili udarac sa 9 metara zbog šestog akumuliranog prekršaja Jelene trade.

Treba spomenuti da je nogometnu ljepoticu ničim izazvan pokvario navijač koji je prema policijskom priopćenju pogodio suca plastičnom bocom u nogu te je utrčao u teren. Ubrzo nakon utakmice stigla je i policija. Preko 500 gledatelja izviždalo je izgrednika, a na potezu je organizator. Takvim izgrednicima trebalo bi zabraniti dolazak u križevački sportski dom barem do završetka turnira.

Završilo je podjelom bodova. Prigorski.hr-Korner ugostiteljstvo oprostio se od ovogodišnjeg križevačkog turnira,  a iz skupine su dalje prošli Jelena trade i Meradog.

CB DOLCE VITA Dugo Selo – KNJIGOVODSTVA d.d.-CB 048-RESTORAN MIA Koprivnica 3:0 BB

Parovi osmine finala: Big Bang Team-Meradog, Multistar-Pulse Night Club, ASO Ponos-Pimont, Dolce Vita-MNK Kustošija, Marocchino Cofee Bar-Grafocentar Profoto Videostar, Supersport Casino CB Night bar Snoopy-Jelena trade, Dobermann-Ljekarne Šamuga, Renzo 99 – Pizzeria Stari Zagreb Borongaj lugovi Fimatosport.

IMG_7632 IMG_7633 IMG_7635 IMG_7636 IMG_7637 IMG_7638 IMG_7639 IMG_7640 IMG_7641 IMG_7645 IMG_7646 IMG_7647 IMG_7648 IMG_7649 IMG_7650 IMG_7651 IMG_7652 IMG_7653 IMG_7654 IMG_7655 IMG_7656 IMG_7658 IMG_7659 IMG_7660 IMG_7661 IMG_7663 IMG_7664 IMG_7665 IMG_7666 IMG_7667 IMG_7668 IMG_7669 IMG_7670 IMG_7671 IMG_7673 IMG_7674 IMG_7675 IMG_7676 IMG_7678 IMG_7679 IMG_7681 IMG_7683 IMG_7684 IMG_7685 IMG_7687 IMG_7688 IMG_7689 IMG_7690 IMG_7694 IMG_7696 IMG_7697