AUTO GRIFON SV. PETAR SV – RENZO #99 3:4 (1:2)

Bio je to susret s dosta golova, ali i preokreta. Momčad Rezno #99 čine respektabilna nogometna imena poput Bojana Vručine, koji jučer nije nastupio, Krunoslava Jambrušića, Domagoja Tirića itd. Međutim, Sv. Petar je pokazao da i oni svojeg konja za trku imaju. Naime, neočekivano Sv. Petar  vodi već u 5. minuti pogotkom Miokovića.

U sedmoj minuti dva zgoditka. Za Sv. Petar Matej Žugaj, za Renzu Vinko Pušić. Rezultat poravnava u 11. minuti Domagoj Tirić.  Međutim, Sv. Petar ponovo vodi u 21. minuti. Mihael Vrbanić donosi novi poravnanje za Renzu u 23. minuti, a potpuni preokret donosi Jambrušić u 29. minuti susreta za vrijedna tri boda.

POP CORN ŠAKIĆ – GRAFOCENTAR-PROFOTO-VIDEOSTAR 0:2 (0:0)

I u ovom susretu Kokičari su se dobro držali prvo poluvrijeme. Međutim, pali su na samom kraju drugog dijela i tako upisali drugi poraz i oproštaj od ovogodišnjeg izdanja turnira. Momčad Grafocentra tek u završnici je slomila žilavu momčad Šakića. Naime, Komušar pogađa za vodstvo tek u 28. minuti, a pobjedu potvrđuje Vertuš u 29. minuti susreta.

Grafocentar-Profoto-Videostar

Pop Corn Šakić

WIENER OSIGURANJE-AGRO IDI  – PLAYBOX MR JACK 2:7 (2:2)

Odlično otvaranje momčadi Wiener osiguranja. Dejan Kusobrak dovodi Osiguravatelje u vodstvo već u 4. minuti susreta. Minuti Kasnije Drmić izjednačuje. Međutim u 9. minuti pogađa Markešić za novo vodstvo. No, zagrebačka momčad predvođena trenerom Matijom Caparom nije dozvolila iznenađenje.

Kristijan Čekol u 10. minuti poravnava rezultat, a prekoret donosi Drmić u 20. minuti susreta. Misimi povisuje prednost u 21. minuti. Kubašek za 5:2 pogađa u 25. minuti, a za 6:2 strijelac je kapetan Vinko Gagulić. Točku na “i” stavlja Drmić u 30. minuti čime postiže hat-trick.

Wiener osiguranje-Agro Idi

Playbox Mr Jack

HERS – NK KRIŽEVCI 0:3 (0:0)

Bio je to susret u kojem su se obje ekipe oprostile od daljnjeg natjecanja. Križevčani su odlučili se oprostiti u stilu od ovogodišnjeg izdanja turnira te su tako momčad iz Popovca matirali s 3:0. Prvi zgoditak postigao je Luka Tihelka u 18. minuti susreta, a minutu kasnije pogađa Marko Stubičan. Potvrdu pobjede donosi Jandrašec u 28. minuti susreta.