Nakon dva dana rutinskih rezultata, koji nisu donijeli previše uzbuđenja na tribinama križevačkog sportskog doma, iza nas je još jedan dan nepredvidljivih rezultata. Idemo kronološki.

HOTEL SPORT – NK KRIŽEVCI CB LORD 0:3

Bila je ovo utakmica koje nije odigrana te je sukladno propzicijama registrirana 3:0 u korist NK Križevci.

Nk Križevci CB Lord

ROST ŠPORT SUPRA SPORT – POP CORN ŠAKIĆ 4:4

Nakon utakmice pauze, posjetitelje je dočekala utakmica koja je obilovala pogocima. Kokičare u prednost dovodi Guja u 11. minuti. Međutim, rezultat u 13. minuti poravnava Sesar,  a već u 14. minuti novo vodstvo Šakića ostvaruje Beljan.  U 15. minuti gledatelji svjedoče dvama zgodicima, onog Kolaka i drugog Guje. U nastavku utakmice Kolak pogađa za poravnanje rezultata u 21. minuti, a Geljić Rost Šport u vodstvo dovodi u 24. minuti, dok konačnih 4:4 postavlja Beljan u 27. minuti.

Rost Šport Supra Sport

Pop Corn Šakić

MNK KUSTOŠIJA – INFOPARTNER BJELOVAR 1:2

U svojoj prvoj utakmici u skupini I Bjelovaračni su pokazali ozbiljnost momčadi. Naime, sastali su se s momčadi MNK Kustošija. U vrlo discipliniranoj i tvrdoj utakmici na kraju su pobjedu odnijeli dečki iz Bjelovara rezultatom 2:1. Za Inforpartner pogotke su postigli Habalija i Cvitković, dok je za Zagrepčane poentirao Starčević.

Infopartner Bjelovar

POP CORN ŠAKIĆ – WIENER OSIGURANJE SVET AGRO IDI  SVETI IVAN ŽABNO  3:2

Vrlo uzbudljiv susret odigran je između ekipe Pop corn Šakić i Wiener osiguranja. Bila je to utakmica nepredvidljivog ishoda do zadnjih sekundi utakmice. Nakon sedam minuta igre Kusobrak dovodi Žabnjane  u vodstvo, dok samo četiri minute kasnije Tokić povećava prednost. U manje od minute zaostatak smanjuju Marić i Zubak i rezultat vraćaju na početak. U drugom poluvremenu unatoč borbenosti Osiguravateji nisu uspjeli izvući pozitivan ishod te pogotkom Ćirila Guje u 26. minuti Šakić upisuje nova tri boda.

WIENER OSIGURANJE-AGRO IDI

ALAN COMPANY & DETEKTIV PASCO HELL ENERGY BJELOVAR – CB ACTIV 2:4

Prava ljepotica večeri bila je posljednja utakmica dana igrana između Alan Company & Detektiv Pasco Hell Energy iz Bjelovara i koprivničkog CB Activa. Izgleda da je ekipa Detektiva potcjenila prigorsko-podravsku kombinaciju. Naime, već u šestoj minuti u prednost dolaze Bjelovarčani pogotkom Hercigonje, da bi prednost povećali u 14. minuti pogotkom Guskovića. Međutim, drugo poluvrijeme donijelo je i nova uzbuđenja. Mlađahna ekipa predvođena Zoranom Valhom dobrano je zapaprila jednom od favorita turnira. Naime, u 21. Jajalo smanjuje zaostatak. Tada na scenu stupaju braća Hrvoje i Mihael Mladen, jedan stabilni prvotimac NK Križevci, a drugi izvrstan junior Slaven Belupa. Prvo Hrvoje u 22. minuti poravnava rezultat, a u dva navrata Mihael pogađa (28., 29.) i dovodi momčad CB Active u zasluženu pobjedu na opće oduševljenje brojne križevačke publike.