Sinoć su odigrani prvi susreti osmine finala križevačkog malonogometnog turnira, koji nisu donijeli prevelikih rezultatskih iznenađenja, iako sadržaja na utakmicama nije nedostajalo, a vidljivo je da malonogometni virtuozi polako dolaze do izražaja. Donosimo kratak pregled.

POP CORN ŠAKIĆ – PIMONT 3:0

Malonogometna nadmetanja u utorak navečer otvorili su Šakićevi Kokičari i momčad Pimonta. Mreže se nisu trese do 17. minute kad Hrvoje Mlinarić Kokičare dovodi u prednost. Drugo poluvrijeme pripada glavnom igraču momčadi Pop Corn Šakić Ćirliju Guji, koji je dva puta matirao Ježića i odveo ih u četvrtzavršnicu, gdje će se ogledati s ekipom Alan Company & Detektiv Pasco-Hell energy.

Pop Corn Šakić

Pimont

Pimont

ALAN COMPANY & DETEKTIV PASCO  HELL ENERGY  – ELBI UNIQA 5:1

Bio je ovo jedini rutinski odrađen susret, a gledatelji su mogli uživati u kazališnoj predstavi ekipe Detektiva, koji su rezultatom 5:1 svladali momčad zagrebačke Elbi Uniqe. Za Detektive dva zgoditka postigao je Gusković, dok su Bojić, Gorše i Čekol zabili po jednog. Počasni zgoditak za Elbi Uniqu postigao je Vuleta u 14. minuti susreta. Ekipa Alan Company & Detektiv Pasco-Hell energy u četvrtfinalu će igrati s ekipom Pop Corn Šakić.

Alan Company & Detektiv Pasco Hell Energy

Elbi Uniqa

Elbi Uniqa

BIG BANG TEAM – CB DOLCE VITA 6:4 (1:1)

Treći susret igran između Big Bang Teama i CB Dolce Vite možemo nazvati utakmicom dana. Čvrsta i sadržajna utakmica u kojoj su nijanse određivale pobjednika. Momčad dugoselske Dolce Vite u prednost dolazi u 13. minuti susreta kada Skorin nekako uspijeva nagurati loptu iza Švigira. Nakon toga Dugoselčani ljubomorno čuvaju rezultat do 32. minute kada Karamatić poravnava rezultat. Budući da se do kraja regularnog dijela mreže više nisu zatresle, pobjednik se odlučivao udarcima sa šest metara u kojima su uspješniji bili igrači Big Bang Teama, koji će danas saznati svojeg protivnika u četvrtfinalu.

BIG BANG TEAM

CB Dolce Vita

ASO PONOS – CB DOBERMANN 1:2

U posljednjem susretu dana sastali su se krapinski ASO Ponos i branitelj naslova CB Dobermann, koji se plasirao u osminu finala eliminiravši u play-offu osvajače Kutije šibica momčad Pizzeriu Stari Zagreb Bornogaj lugove. Vrlo rano Dobermanni, i to već u 2. minuti preko raspoloženog Fetića dolaze u vodstvo, a isti igrač devet minuta kasnije povisuje rezultat. Međutim, unatoč discipliniranoj igri u 38. minuti Švaljek uspijeva smanjiti zaostatak, a Zagorci su u posljednjoj minuti susreta mogli poravnati rezultat, ali nisu uspjeli. Večeras će i CB Dobermann saznati protivnika u četvrtfinalu nakon susreta Bravela i ekipe Jelena Trade.

ASO Ponos

ASO Ponos

CB Dobermann

Večerašnji susreti počinju u 18.30 prema sljedećem rasporedu: Fitness centar Step-Supersport Casino, Bravel-Jelena Trade, Cirkus-Ropox, Glamur-Rost Šport Supra Sport.

turnir-01 turnir-02 turnir-03 turnir-04 turnir-05 turnir-06 turnir-07 turnir-08 turnir-09 turnir-10 turnir-11 turnir-12 turnir-13 turnir-14 turnir-15 turnir-16 turnir-17 turnir-18 turnir-19 turnir-20 turnir-21 turnir-22 turnir-23 turnir-24 turnir-25 turnir-26 turnir-27 turnir-28 turnir-29 turnir-30 turnir-31 turnir-32 turnir-33 turnir-34 turnir-35 turnir-36 turnir-37 turnir-38 turnir-39 turnir-40 turnir-41 turnir-42 turnir-43 turnir-44 turnir-45 turnir-46 turnir-47 turnir-48 turnir-49 turnir-50 turnir-51 turnir-52 turnir-53 turnir-54 turnir-55 turnir-56 turnir-57 turnir-58 turnir-59 turnir-60 turnir-61