Nakon dvodnevne božićne stanke, na blagdan sv. Stjepana Prvomučenika nastavljeno je osamnaesto izdanje malonogometnog spektakla u Križevcima. U ugodno popunjenom blagdanskom raspoloženju posjetitelji križevačkog sportskog doma vidjeli su ukupno 22 zgoditka u pet susreta. Nekim ekipama ovo su bili posljednji susreti, a nekima tek početni. Donosimo kronološki pregled utakmica osmog natjecateljskog dana.

PSC FERENČAK – CB FIJOLICA 1:0

Štefanjske susrete otvorila je utakmica križevačkih momčadi PSC Ferenčak i CB Fijolica. Pred 150 gledatelja u prigorskom ogledu uspješnija je bila momčad PSC Ferenčaka, koja je pogotkom Kolarića u 6. minuti susreta upisala na konto tri boda i time trenutačno zauzela drugo mjesto na tablici skupine F, u kojoj se još uz navedene ekipe natječu Glamur i Pimont.

PSC Ferenčak

CB Fijolica

CB Fijolica

NK POLET CB FARMER – VRBOVČANI 3:3

Pravo malonogometno nadmudrivanje odigrano je u susretu križevačke ekipe Polet-Farmer i Vrbovčana. Bio je to susret pun sadržaja i ono što je gledateljima najbitnije, susret s poprilično zgoditaka. U 13. minuti Vrbovčane u prednost dovodi Alen Babić. U drugom poluvremenu Križevčani konsoldiraju svoje redove i vraćaju seu utakmicu pogotkom Matije Benčaka u 20. minuti susreta. U 22. minuti zgoditke postižu Danijel Sovar za Križevčane i Antonio Osmak za Vrbovčane. Krucijalan trenutak susreta bio je u 26. minuti kada sudac Brunec pokazuje na 6 metara za Vrbovčane, što je teško prihvatio Poletov igrač Manjić, koji je nakon naguravanja suca “pocrvenio”. Kazneni udarac je sigurno izveo Alen Babić. Iako su Vrbovčani mislili da su time zaključili susret u 30. minuti ih je šokirao Denis Bužić pogotkom za 3:3 i podjelu bodova.

NK Polet CB Farmer

Vrbovčani

Vrbovčani

INFOPARTNER – PRIGORSKI.HR GRAFOCENTAR 2:1

Utakmicu dana odigrali su Prigorski.hr-Grafocentar i Infopartner i publika je zaista mogla uživati u brzoj i dinamičnoj utakmici s lijepim potezima i golovima. Ekipi Prigorski.hr-Grafocentar Križevci trebala je pobjeda za prolaz u drugu fazu natjecanja, dok je bjelovarskom Infopartneru bio dovoljan i bod. Sve je dobro krenulo za domaći sastav koji je pogotkom Viška poveo u 6. minuti utakmice i rezultatom 1:0 krenulo je završnih 15 minuta igre.
Nakon što križevački sastav nije iskoristio nekoliko stopostotnih prigoda, kazna obično slijedi u dvoboju podjednakih sastava. To se i dogodilo u 20. minuti kada udarcem u gornji lijevi kut vratara Vrhovca prekrasan pogodak postiže Kolar. Utakmica se u tim trenucima potpuno otvara i u jednoj polukontri bjelovarski sastav dolazi do preokreta pogotkom Stankovića.

Prigorski.hr-Grafocentar posljednje minute susreta igra bez vratara, ali nisu uspjeli zatresti mrežu vratara Infopartnera Kakše koji je zbog nekoliko nevjerojatnih obrana proglašen za najboljeg igrača utakmice. U skupini “smrti” Kustošija i Prigorski.hr-Grafocentar oprostili su se od daljnjeg natjecanja na križevačkom turniru, a na vrbovečkom turniru ekipa pod novim nazivom Prigorski.hr-Frizerland Križevci igra u srijedu.

Prigorski.hr Grafocentar

Infopartner Bjelovar

WIENER OSIGURANJE AGRO IDI – CB MOZART 1:5

Utakmica između Osiguravatelja i Mozarta nije donijela iznenađenje. Naime, Mozarti su svojom sonatom s pet pogodaka napunili mrežu Andreasa Medveda. Strijelci su bili Matija Čosić (2), Filip Busija (2) i Mislav Martinjak. Počasni zgoditak za Osiguravatelje postigao je Dejan Kusobrak.

WIENER OSIGURANJE-AGRO IDI

Cb Mozart

Cb Mozart

INAGRO CB SHOGY DOM NOVAK – MESNICA KALINSKI 5:1

U posljednjem susretu dana snage su odmjerili Inagro CB Shogy Dom Novak i Mesnice Kalinski. “Mesari” i prije susreta nisu slovili za favorita susreta što je u na kraju rezultat i pokazao. Naime, momčad vođena Renatom Novoselom, poznatim križevačkim motociklistom, sa 5:1 nadjačala je ekipu iz Gradeca. Marin Jakšinić načeo je mrežu Jurića u 6. minuti susreta, a u strijelce se za ekipu Inagra upisuju još Hajdarević (2), Pušić i Cmrk, dok za Mesnicu Kalinski poentira Sedlaček u 24. minuti.

In Agro CB Shogy Dom Novak

Mesnica Kalninski

Turnir se nastavlja danas u 18.30 prema sljedećem rasporedu: CB Dolce Vita – Srednja gospodarska škola, Big Bang Team – NK Polet CB Farmer, Džani Promet – Elektroinstalacije F.T.P. Tomac, Vrbovčani-Big Bang Team, Križevačko pivo-Džani promet.

img_0812 img_0814 img_0815 img_0817 img_0818 img_0819 img_0821 turnir-2 turnir-3 turnir-4 turnir-5 turnir-6 turnir-7 turnir-8 turnir-9 turnir-10 turnir-11 turnir-12 turnir-13 turnir-14 turnir-15 turnir-16 turnir-17 turnir-18 turnir-20 turnir-21 turnir-22 turnir-23 turnir-24 turnir-25 turnir-26 turnir-27 turnir-28 turnir-29 turnir-30 turnir-31 turnir-32 turnir-33 turnir-34 turnir-35 turnir-36 turnir-37 turnir-38 turnir-39 turnir-40 turnir-41 turnir-42 turnir-43 turnir-44 turnir-45 turnir-46 turnir-47 turnir-48 turnir-49 turnir-50 turnir-51 turnir-52 turnir-53 turnir-54 turnir-55 turnir-56 turnir-57 turnir-58 turnir-59 turnir-60 turnir-61 turnir-62 turnir-63 turnir-64 turnir-5 turnir turnir1 turnir2 turnir3 turnir4 turnir6 turnir7 turnir8 turnir9 turnir10