Jučerašnji natjecateljski dan krenuo je odmah s pauzom. Naime, susret između DSR Crna Mačka i Elbi Uniqa registriran je rezultatom 3:0 za potonje, budući da se momčad iz Zagorja nije pojavila na parketu križevačkog sportskog doma. Donosimo pregled ostalih rezultata.

CAFFE BAR & FITNESS PRESTIGE – BRAVEL 3:2

U vrlo napetoj grupi G sastali su se momčadi CB&Fitness Prestige i vrbovečki Bravel. Već u prvoj minuti Tolić dovodi momčad Pretigea u vodstvo, da bi već u sljedećoj minuti Jendriš poravnao rezultat. U 12. minuti za novo vodstvo Prestigea pogađa Šikić, a prednost povisuje Jurić u 23. minuti. Konačan rezultat postavlja u 29. minuti Jendriš, čiji je to bio drugi zgoditak na utakmici.

CB&Fitness Prestige

Bravel

Bravel

ELBI UNIQA ZAGREB – INAGRO CB SHOGY DOM NOVAK 3:1

Vrlo uzbudljiv susret odigran je između ekipe Elbi Uniqa i križevačke momčadi Inagro Cb Shogy Dom Novak. Zagrepčani u vodstvo dolaze u 10. minuti pogotkom Matkovića, a isti povisuje prednost samo dvije minute kasnije. U drugom poluvremenu momčad Renata Novosela postaje opasnija te pogotkom Jambrušića u 19. minuti smanjuje zaostatak. Već 7 minuta prije kraja ekipa Inagra vadi vratara iz igre i postavlja golman-igrača kako bi pokušala smanjiti zaostatak. Međutim, Duvnjak u 30. minuti pogađa za 3:1 i prvo mjesto na tablici u skupini H.

Elbi Uniqa

Elbi Uniqa

Inagro CB Shogy Dom Novak

CAFFE BAR & FITNESS PRESTIGE – MERADOG 8:2

U svojem drugom susretu dana ekipa CB&Fitness Prestige odigrala je rutinsku utakmicu protiv momčadi Meradoga, koju su svladali s 8:2. Za Prestige zgoditke su postigli Šikić, Spajić (2), Jurić (2), Zeko (2) i Jurić, dok su Radoš i Mikulinec ponetirali za Meradog. Nakon ovog susreta, zbog istog broja bodova druge dvije ekipe i istih međusobnih omjera, prema propozicijama natjecanja pristupilo se ždrijebanju u kojem je izvučena ekipa CB Dobermann, koja nastavlja natjecanje u ponedjeljak u play-offu.

Meradog

Meradog

PIZZERIA STARI ZAGREB BORONGAJ LUGOVI  – ALAN COMPANY DETEKTIV PASCO HELL ENEGRGY 1:2

U posljednjem susretu večeri sastali su se momčadi Pizzerije Stari Zagreb i Detektiva. Naime, jedino je pobjeda potonjima “igrala” za drugi krugi, što su ovi i ostvarili pogocima Bujića i Guskovića, dok je za Pizzeriju zabio Gatarić. Ovom pobjedom Detektivi su se plasirali u drugi krug natjecanja, koji počinje u ponedjeljak.

PIZZERIA STARI ZAGREB BORONGAJ LUGOVI

Danas su na rasporedu posljednje utakmice u skupinama, a sastaju se: Pimont – PSC Ferenčak, Pimont-CB Fijolica, Općina Sveti Ivan Žabno-CB Dolce Vita, Jelena Trade-Križevačko pivo i CB Dolce Vita-Cirkus.

turnir-01 turnir-02 turnir-03 turnir-04 turnir-05 turnir-06 turnir-07 turnir-08 turnir-09 turnir-10 turnir-11 turnir-12 turnir-13 turnir-14 turnir-15 turnir-16 turnir-17 turnir-18 turnir-19 turnir-20 turnir-21 turnir-22 turnir-23 turnir-24 turnir-25 turnir-26 turnir-27 turnir-28 turnir-29 turnir-30 turnir-31 turnir-32 turnir-33 turnir-34 turnir-35 turnir-36 turnir-37 turnir-38 turnir-39 turnir-40 turnir-41 turnir-42 turnir-43 turnir-44 turnir-45 turnir-46 turnir-47 turnir-48 turnir-49 turnir-50 turnir-51 turnir-52 turnir-53 turnir-54 turnir-55 turnir-56 turnir-57 turnir-58 turnir-59 turnir-60 turnir-61 turnir-62 turnir-63 turnir-64 turnir-65 turnir-66 turnir-67 turnir-68 turnir-69 turnir-70