U križevačkoj Gradsko školsko sportskoj dvorani Oš Ljudevita Modeca odigrane su posljednje utakmice po skupinama na osamnaestom malonogometnom turniru. Donosimo kratke izvještaje i parove završnice.

PIMONT – PSC FERENČAK 3:0

U susretu zagrebačkog Pimonta i domaćih haklera, potonjima je jedino igrala pobjeda za prolazak u play-off. Međutim, momčad Pimonta rutinski je s 3:0 odradila susret protiv Ferenčakove momčadi, a pogotke su postigli Ukalović (2) i Židanić.

PSC Ferenčak

PIMONT – CB FIJOLICA 2:0

Odmah nakon prve, momčad Pimonta odigrala je i drugu utakmicu i to protiv kvartovske ekipe CB Fijolica. Iako je većina predviđala tzv. “trpaonu” momčadi Fijolice, odlično raspoloženi vratar Ivan Veselko nije dozvolio takav scenarij. Unatoč, pobjedi zagrebačke momčadi Veselko je obranio nemoguće da su i predstavnici ekipe Pimonta bili fascinirani obranama Veselka za kojega su istaknuli da je ugodno iznenađenje utakmice, ali i turnira. Bilo kako bilo, momčad CB Fijolica završila je svoju ekskurziju na ovom izdanju turnira. Dvostruki strijelac za Pimont bio je Komušar,

CB Fijolica

CB Fijolica

OPĆINA SVETI IVAN ŽABNO – CB DOLCE VITA  0:3

U susretu ekipe pod pokroviteljstvom Općine Sv. I. Žabnoi CB Dolce Vita, nije došlo do prevelikog iznenađenja. Naime, momčad iz Dugog Sela rutinski je odradila susret i pobijedila 3:0 pogocima Mamića, Skorina i Mamuza.

Općina Sveti Ivan Žabno

CB Dolce Vita

JELENA TRADE – KRIŽEVAČKO PIVO 3:0

Gledatelji su s velikim nestrpljenjem dočekali podravsko – prigorski ogled. Momčad pod vodstvom Nevena Hatadija – Tabača u ovom susretu pobjeda je značila izravan prolaz u osminu finala, dok bi u drugačijem scenariju “pivari” morali u dodatne kvalifikacije. Međutim, već u 6. minuti Grgić po prvi puta matira Vrbančića i dovodi ekipu Jelena Trade u prednost. Isti igrač povisuje prednost u 19. minuti, da bi Horvat postavio konačnih 3:0.

JELENA TRADE PODRAVSKA SUBOTICA

Križevačko pivo

CB DOLCE VITA – CIRKUS 3:3

Posljednji susret odigran je između momčadi CB Dolce Vita i Cirkusa. Bio je to susret koji nije privukao preveliku pažnju gledatelja, budući da su obje ekipe osigurale plasman dalje, iako je pobjednik susreta mogao odlučiti prvu momčad u skupini B. Skorin već u 5. minuti dovodi Dugoselčane u vodstvo. Filipović pogađa za povećanje prednosti u 12. minuti, dok u posljednjoj minuti poluvremena zaostatak smanjuje Gorše. Drugo poluvrijeme nije razočaralo pogocima. Filipović se u 23. minuti ponovo upisuje u strijelce i dovodi momčad iz Dugos Sela u prednost od 3:1. Međutim, Goreš već u 24. minuti smanjuje zaostatak, a Gorše pogađa po drugi puta i postavlja konačnih 3:3.

Cirkus

Cirkus

PLAY OFF

Play off je na rasporedu u ponedjeljak, 2. siječnja kada će se sastati Infopartner-Supersport Casino, Inagro Cb Sgogy Dom Novak-Pimont, Big Bang Team-Križevačko pivo i CB Dobermann-Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi.

turnir-01 turnir-02 turnir-03 turnir-04 turnir-05 turnir-06 turnir-07 turnir-08 turnir-09 turnir-10 turnir-11 turnir-12 turnir-13 turnir-14 turnir-15 turnir-16 turnir-17 turnir-18 turnir-19 turnir-20 turnir-21 turnir-22 turnir-23 turnir-24 turnir-25 turnir-27 turnir-28 turnir-29 turnir-30 turnir-31 turnir-32 turnir-33 turnir-34 turnir-35 turnir-36 turnir-37 turnir-38 turnir-39 turnir-40 turnir-41 turnir-42 turnir-43 turnir-44 turnir-45 turnir-46 turnir-47 turnir-48 turnir-49 turnir-50 turnir-51 turnir-52 turnir-53 turnir-54 turnir-55 turnir-56 turnir-57 turnir-58 turnir-59 turnir-60 turnir-61 turnir-62