Radnik: Vitanović Jen., Vitanović Jes., Katić, Santo 29, Mikec 15, Gršić 2, Krofl, Bošković, Posarić 4, Hegedić 6, Kovačec, Kemenović 6.

Trener: Šikić Š.

Mladost: Obadić 9, Martan, Petrović Š., Petrović J. 10, Dokleja, Kocijan E. 4, Pavić 3, Marodi Anja 3, Marodi Ant. 1, Kocijan L., Višnjić.

Trener: Kovačić B.

Radnikove najmlađe, one do 12 godina danas su u jutarnjim satima upisale još jednu pobjedu, ovoga puta protiv Mladosti iz Ivanovca rezultatom 62:30.

Unatoč visokoj razlici, Križevčankama nije bilo toliko lagano se odvojiti i riješiti utakmicu. Kroz cijeli susret su imale ugodnu prednost od desetak poena, ali u prvom poluvremenu je bilo nemoguće pogoditi koš. Sjajne pozicije za šut, ali nije ulazilo. Srećom niz kontri koje su završavale uspješno dignuo ih je na 19 razlike na poluvremenu.

Mladost je zaprijetila početkom treće četvrtine kada su napravili seriju od deset poena, dok Radnik nije ubacio koš iz igre gotovo pet minuta. Nakon te crne rupe ponovo drugačija priča. Radnikovke kradu lopte, zabijaju sa svih pozicija i rješavaju utakmicu. Zadnja četvrtina je ostala za igračice s manjom minutažom, a i one su reagirale odlično, pogotovo u obrani gdje su dopustile gostima da zabiju samo sedam poena u dionici.

Dvojac Santo-Mikec je standardno ubacio većinu koševa svoje ekipe. Čak njih 44 od ukupnih 62. Kod gošći iz Ivanovca Petrović je jedina bila dvoznamenkasta s 10 poena, dok je odlično igrala i Obadić koja je ubacila devet koševa.

kosarka cure radnik (2) kosarka cure radnik (6) kosarka cure radnik (4) kosarka cure radnik (3)

kosarka cure radnik (11) kosarka cure radnik (12) kosarka cure radnik (5) kosarka cure radnik