U jedinoj utakmici petog kola 2. muške lige Sjever koja se odigrala ovog vikenda Radnik je svoju drugu pobjedu upisao kod Koprivnice rezultatom 81:70.

Koprivnica se solidno držala u prvom poluvremenu kada su koliko-toliko držali priključak za Radnikom, no onda su Križevčani u trećoj četvrtini slomili domaćina i pobjegli na 20-ak razlike. U tom periodu su protivniku dopustili samo pet poena, dok je Radnik ubacio njih 19.

Osim standardno dobrog Marka Jukića (26p), treba istaknuti i dva Ivana, Belju i Martinčića. Obojica su većinu svojih poena zabili u serijama. Martinčić je odlično započeo utakmicu s 10 poena prvoj četvrtini, dok je Beljo preuzeo u drugoj kada je zabio 13 koševa. S druge strane je očekivano opasan bio kapetan Beljan koji je dao 28 ubačaja.
Radnik je na omjeru dvije pobjede i tri poraza, a u sljedećem kolu dočekuje drugu ekipu Podravca iz Virja.

Koprivnica – Radnik 70:81

Koprivnica: Balaško 2, Igrić, Žaja 2, Vedriš 15, Beljan 28, Vrhovec, Mihoković R., Jančijev 4, Mihoković D. 10, Androlić 4, Mikor, Kuzmić 3.
Trener: Beljan V.

Radnik: Turković 2, Jukić 26, Nervo, Glamuzina, Topljak 2, Kurpez 2, Beljo I. 19, Beljo D., Martinčić 17, Beljo J. 12, Vujić.
Trener: Tomas A.