Nakon nekoliko uzastopnih pobjeda, Radnikovim djevojčicama ovoga su tjedna uslijedile utakmice protiv Podravca i Koprivnice, ekipa koje pretendiraju za prvo mjesto.

Prvo su u srijedu igrale na domaćem terenu protiv Virja gdje su se držale na 15tak razlike do posljednje četvrtine. Na kraju je ponestalo snage, a i ponajbolja igračica ekipe, Josipa Mikec, dobila je svoju petu osobnu i morala napustiti igru. Spomenuta Mikec je ubacila devet poena, baš kao i Santo i Hegedić. S druge je strane kapetanica Hladnić upisala 24 poena, a Špoljarić ju je pratila s 22 ubačaja.

kosarkasice radnik

Danas su Križevčanke gostovale u Koprivnici, gdje su isto tako upisale poraz protiv jednako dobre ekipe koja se s Podravcem bori za prvo mjesto. Izgubile su rezultatom 50:28. Djevojčice su se dobro držale u prvoj četvrtini, da bi Koprivničanke prelomile utakmicu u drugoj i trećoj dionici, period u kojemu su ubacile 25 poena, a primile samo osam.
KK Radnik – ŽKK Podravac 38:72 (10:20; 13:14; 7:12; 8:26)
Radnik: Ban T. 5, Vitanović J. -, Srbljinović A. 0, Katić M. 0, Santo M. (cap) 9, Mikec J. 9, Gršić L. -, Krofl L. 0, Peklić L -, Posarić J. 2, Hegedić S. 9, Kovačec M. -, Kemenović H. 4.
Trener: Saša Šikić
Podravac: Hladnić E. (cap) 24, Špoljarić L. 22, Popović T. 2, Halaček T. 0, Drmenčić E. 6, Popović L. 6, Katić I. 8, Šoš I. 4, Vincek P. -, Gregurić V. -.
Trener: Klara Vinković
Pomoćni trener: Ivica Molnar
ŽKK Koprivnica – KK Radnik 50-28 (13:10; 15:4; 10:4; 12:10)