Radnik u 11. kolu Druge lige Sjever nije imao šanse protiv prvoplasiranog Međimurja. Poraženi su s čak 39 razlike. Tri kola prije kraja Međimurje je osiguralo naslov prvaka.

Križevčani su se prvo poluvrijeme relativno dobro držali, na minus 12 razlike, dok je prava razlika napravljena u trećoj četvrtini koju Međimurci dobivaju s dodatnih 19 koševa prednosti. Radnik s tri seniora, juniorom i šest kadeta jednostavno nije imao što tražiti protiv iskusne ekipe poput Međimurja. Treba pohvaliti Matiju Kurpeza koji je ubacio 16 poena (tri trice), najviše u ekipi, dok je on jedan od spomenutih kadeta.

Unatoč porazu križevačka ekipa stoji i dalje na trećem mjestu dok Ivančica i Virovitica imaju utakmicu manje. U sljedećem kolu dočekuju ekipu Koprivnice koja je ovo kolo iznenadila Viroviticu i upisala svoju drugu pobjedu.

Međimurje – Radnik 112:73

Međimurje: Pustić L. 14, Gašparić D. 5, Kranjčec M. 3 (1×3), Krajačić D.18 (2×3), Juras S. (cap) 8, Drk I. 11 (1×3), Kuzmić D. 22, Rusak L. 15 (1×3), Ostoja D. 3, Kranjčec S. 13 (2×3), Horvat S.
Trener: Stjepan Novak

Radnik: Turković F. 2, Nervo D. 15 (2×3), Topljak D. 2, Kurpez M. 16 (3×3), Biondić L.3 (1×3), Beljo I. 15, Beljo D. 1, Martinčić I. (cap) 19, Beljo J.,Vujić D., Jukić M.
Trener: Ivan Svoboda