Radnikove su ženske selekcije vrlo dobro ušle u sezonu. Kadetkinje, koje igraju izvan konkurencije su upisale dvije pobjede i poraz, dok su djevojčice unatoč dobroj igri poražene od Podravca iz Virja.

Z17 selekcija prvu utakmicu je igrala u Čakovcu protiv Radosti gdje je poražena 63:61. Unatoč porazu, Radnikovke su napravile veliki preokret i bile nadomak pobjede. Nakon prve četvrtine gubile su 23:5, da bi u zadnjoj minuti susreta i povele, ali za konačnu pobjedu falilo je malo sreće. Unatoč porazu, pokazale su karakter i nisu odustale do kraja utakmice.

Marija Selak je ubacila 19 poena, a Veronika Kušec 13, dok je za Radost Karla Škoda bila najučinkovitija s 29 poena.

Drugu utakmicu kadetkinje su ugostile ekipu DHPG-a protiv koje su upisale prvu pobjedu, 73:30. Pobjednik susreta u niti jednom trenutku nije bio upitan. Radnik je od početka dirigirao tempo, a odličnim su se opet pokazale Selak i Kušec. Kombinirano su zabile 47 poena.

Posljednji susret ove selekcije je igran jučer u Varaždinu protiv ekipe Vindi. Izjednačena prva četvrtina, da bi Radnik u drugoj preuzeo inicijativu i otišao na 14 razlike prije poluvremena. Do kraja su tu prednost uspješno održale i slavile drugu utakmicu zaredom. Tri igračice su postigle 14 poena (Kušec, Senko, Pofuk), a uz njih je dvoznamenkasta bila i Selak s 11 ubačaja. Tricaški su raspoložene bile spomenute Kušec i Senko. Obje su dva puta bile uspješne iza linije za tri poena.

Ovog je vikenda također odigrano i prvo kolo lige djevojčica do 13 godina gdje su Križevčanke ugostile Podravac iz Virja. Vrlo dobro prvo poluvrijeme Radnikovki koje su nalazile bolje pozicije za šut i lake poene, dok su gošće teško dolazile do koša. Kako je susret odmicao tako je sve više do izražaja došla šira klupa Podravca koja je imala osjetnu veću rotaciju, a samim time i svježinu. To je rezultiralo odličnim drugim poluvremenom njihovih igračica koje su iskoristile umor domaćih djevojčica i s puno trčanja stvarale sve veću razliku. Na kraju +29 za Podravac, ali sjajna predstava Križevačke ekipe.

Z17VK Radost – Radnik 63:61

Radost: Srđenović, Janković 14, Rešetar 1, Rodek 15, Novak, Valkaj 2, Kasapović, Škoda 29 (1×3), Mikulčić, Rušnjak 2, Tomašić, Buhin.
Trener: Sorić R.
Radnik: Senko 9, Gagro 2, Kos V., Kemenović 6, Pofuk, Kušec 13 (1×3), Mikec 8, Santo 4, Kos A., Mamek, Selak 19.
Trener: Šikić Š.

Z17VK Radnik – DHPG 73:30

Radnik: Senko 6, Puškar 2, Selak 24, Turković, Kemenović 6, Pofuk 6, Kušec 23, Šok 4, Santo, Novak, Mamek, Mikec 2.
Z17VK Vindi – Radnik 47:62
Vindi: Dukić 5 (1×3), Žanić 4, Šćurić 4, Božović P., Novosel 2, Huzjak 4, Zanić P. 9, Božović Z., Kržnar 6, Kauzler 12.
Trener: Vuković T.
Radnik: Puškar, Senko 14 (2×3), Gagro, Kos V. 1, Turković, Pofuk 14, Kušec 14 (2×3), Šok 2, Santo, Kos A., Mamek 4, Selak 11.
Trener: Šikić S.

Z13 Radnik – Podravac 43:72
Radnik: Ban 3, Vitanović, Srbljinović 4, Katić, Santo 12, Mikec 19 (1×3), Gršić, Crnjak, Kemenović L. 2, Bošković, Hegedić, Kemenović M. 3.
Podravac: Hladnić 31, Špoljarić 14, Vincek 4, Katić 4, Popović T. 4, Drmenčić E. 4, Gregurić, Popović L. 9, Šoš, Čimin 2, Drmenčić P., Hrženjak.
Trener: Molnar I.,Vinković K.