Ubrzo nakon utakmice mlađih kadeta gdje je Radnik uvjerljivo slavio nastupili su i oni stariji. Koprivnica je odličnom igrom osvetila mlađu selekciju i to na kakav način. Iako je prva četvrtina završila u korist Križevčana, u nastavku je domaćin apsolutno dominirao te upisao pobjedu od čak 123:65.

radnik kosarka

Radnik je odigrao sjajnu prvu četvrtinu kada ih je služio šut. Na svaki protivnički koš Križevčani bi uzvratili istom mjerom. Nažalost, momentum je popustio u nastavku susreta. Već su u drugoj četvrtini Koprivničanci napravili 13 razlike prednosti. Odličan je bio njihov kapetan, Balaško koji je zabijao kako je htio, a jednom prilikom je u kontri i zakucao.

Bio je njegov dan, što pokazuje i pogođen šut u zadnjoj sekundi utakmice gotovo s centra. Zaustavio se na 45 poena. Radnik nije dobio ovu utakmicu, ali igra ekipe daje za nagovijestiti vrlo dobru sezonu.

radnik kosarka3

Koprivnica je pojačana dvojicom igrača, Igorom Odobašićem iz Đurđevca te Tadejom Šenvaldom iz Novigrada Podravskog. Obojica su zabili preko 20 poena. Koprivničanci će s ovakvom ekipom zasigurno pretendirati za prvo mjesto gdje im najveću konkurenciju stvara Bjelovar.