Radnik: Ban 4, Vitanović, Peklić, Katić, Santo 18, Mikec 5, Gršić, Krofl, Bošković, Bošnjak, Hegedić 5, Kovačec, Kemenović 5.

Trener: Saša Šikić

Virovitica: Benko, Ivačić, Deskar M., Kalaš, Kozlinger L. 10, Kurjančić 4, Deskar M. 15, Marjanović, Cindrić La., Cindrić Lu. 18, Kozlinger N. 7, Kovač.

Trener: Robert Fritz

KRIŽEVCI – Dvorana Gimnazije. GLEDATELJA: 30. SUCI: Molnar L., Vlahović V.

KRIŽEVCI – U šestom kolu lige djevojčica do 12 godina Virovitica je porazila Radnik rezultatom 54:37. Križevčani su poveli na početku utakmice i iskoristili brojne osobne greške protivničke ekipe koja je vrlo rano ušla u bonus, ali nakon uvodne nervoze Virovitičanke počinju igrati bolje i ulaze u vodstvo.

Do kraja prvog poluvremena su stvorile sedam poena prednosti. Iako su imale obilje grešaka vođenja lopte kao i faulova uspjele su i u nastavku dominirati, ponajviše visinom i brzim napadima. Radnikove djevojčice nisu mogle držati taj tempo te su na kraju poražene pristojnom razlikom od 17 poena, a vrijedi pohvaliti borbu djevojčica obje ekipe.