Prošle subote u Virovitici je održan je Međunarodni turnir u karateu, koji je brojio 706 natjecatelja iz 81 kluba Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Rumunjske, Njemačke, Mađarske, Italije i Srbije. Na turniru su nastupili i karatisti KK KTC iz Križevaca, koji su nastupili u 8 kategorija i donijeli 6 medalja.

Dorijan Kešer u kategoriji kadeta iznad 70 kg okitio se zlatnim odličje, dok je u juniorskoj kategoriji do 76 kg osvojio broncu. Petar Filipović u kategoriji ml. učenici  do 26 kg osvojio je zlatno odličje. Iva Katalenac u kategoriji ml. učenica  do 32 kg osvojila je brončano odličje, dok je u kategoriji učenica do 32 kg osvojila srebro. Mario Ban u seniorskoj kategoriji open je došao do brončanog odličja. Od ostalih natjecatelja još je nastupio Filip Komarica. Sa njima je bio trener Mario Ban.

karate ktc virovitica1 karate ktc virovitica2 karate ktc virovitica3 karate ktc virovitica4