Ema Juričić i Niko Marović članovi Karate kluba Đurđevac proteklog vikenda sudjelovali su kao članovi Hrvatske karate reprezentacije na 1. Balkanskom prvenstvu u karateu za škole na kojem je nastupilo 428 natjecatelja iz 8 država, a koje se je održalo u Srbiji u gradu Novom Sadu.

Ema je nastupila u nedjelju u apsolutnoj kategoriji +49kg 2003. godište u kojoj je nastupilo 17 natjecateljica te je u 4 borbe za redom pobijedila dvije natjecateljice iz BIH, Srbije i u finalu natjecateljicu iz Hrvatske te tako osvojila zlatnu medalju i još jednom titulu Balkanske prvakinje u karateu.

Niko je nastupio u petak i izgubio u prvom kolu.

Hrvatska karate reprezentacija je u ukupnom poretku zauzela 3. mjesto sa četiri zlatne, šest srebrnih i četiri brončane medalje, što je odličan rezultat.