Na kadetskom prvenstvu Hrvatske koje se održalo u Rijeci u općini Čavle, đurđevački Karate klub nastupio je s tri predstavnice i ostvario odličan uspjeh. Ema Juričić je u kategoriji kadetkinja iznad 54 kg, koja je brojila 29 natjecateljica i bila najbrojnija kategorija na prvenstvu, osvojila zlatnu medalju te postala kadetska prvakinja Hrvatske!

PH_04

Ema je sa ovim prvim mjestom na PH izborila direktan plasman na Europsko prvenstvo koje će se održati u veljači 2019. u Danskoj! U kategoriji koja je trajala iscrpnih pet sati u pet borbi Ema nije primila niti jedan poen od protivnica čime je potvrdila da je zasluženo stala na najviše postolje.

PH_06

Ema Čorba je osvojila brončanu medalju u kategoriji kadetkinja do 47 kg čime je također potvrdila kontinuitet u osvajanju državnih medalja. Emi je nedostajao samo korak do finala gdje u polufinalnoj borbi bila zaustavljena. Iako to nije bilo lako, Ema se je dokazala u borbi za 3. mjesto i osvojila odličnu brončanu medalju.

PH_02

Mateja Prevedan je u kategoriji kadetkinja do 54kg, u kojoj je nastupilo 19 natjecateljica, zauzela odlično peto mjesto. U borbi za medalju Mateji je nedostajalo malo sportske sreće kako bi i ona stala na postolje. Bez obzira na to Mateja je bila odlična i u klubu su zadovoljni i njezinim uspjehom!

Odlične pripreme za ovo državno prvenstvo odradili su treneri Jakov i Darko Bunjevac, Valentina Benc i Ivor Bolteković Tkalec, što se je u konačnici pokazalo i sa rezultatima na kojima klub čestita i trenerima.

PH_03

Sljedeće veliko natjecanje koje je na rasporedu jest Balkansko prvenstvo koje će se održati od 30. studenog do 1. prosinca ove godine u Dubrovniku i na kojem đurđevački klub priželjkuje isto odlične rezultate.