Na jakom karate turniru u Đurđevcu, održanom u subotu 2. travnja, karatisti KTC-a Križevci nastupili su s 12 natjecatelja u 16 kategorija i kući se vratili sa sedam medalja. Natjecanje je brojilo 757 natjecatelja iz 71 kluba Hrvatske, BiH, Slovenije, Turske, Srbije i Čilea.

Mario Ban                           seniori open                     SREBRO

Za karate klub KTC Križevci još su nastupili, Dorijan Kešer u ml. kadetima +57 kg, gdje je izgubio za treće mjesto. Kešer je nastupio i u mlađim kadetima open gdje je prošao prvo kolo, a u drugom bio zaustavljen od slovenskog predstavnika.

Petar Filipović je nastupio u kategoriji mlađi učenici i izgubio u meču za treće mjesto. Nera Kovač je pak nastupila u kategoriji juniorke 53 kg izgubila, a poražena je u meču za treće mjesto.

Borna Bojkić nastupio je u kategoriji učenici 38 kg, Filip Brunović u kategoriji učenici kate 42kg, Janko Širola u kategoriji ml. kadeti 52 kg, Renato Djaković u kategoriji kadeti -52 kg i Karlo Falat u kategoriji ml. kadeti kate.