NEDELIŠĆE – U subotu je u Nedelišću održan Međunarodni karate turnir Grand Prix Međimurje 2017. na kojemu se sudjelovali i karatisti Karate kluba KTC iz Križevaca. Natjecanje je brojilo ukupno 509 natjecatelja iz 55 klubova iz Slovenije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Karatisti KTC-a Križevci nastupili su s deset natjecatelja u deset kategorija i kući se vratili sa četiri medalje. Dvije medalje osvojio je Dorijan Kešer. Dorian je u kategoriji kadeta +70 kg došao do zlatnog odličja, a nastupio je i u juniorskoj kategoriji do 76 kg gdje je osvojio srebrno odličje.

Martin Kopilović je osvojio srebrno odličje u kadetima +70 kg, a Iva Katalenac je došla do brončanog odličja u kategoriji mlađih učenica do 32 kg. Od ostalih natjecatelja još su nastupili Jakov Kopilović, Filip Komarica, Petar Filipović, Borna Bolfek, Borna Bojkić i Luka Pajnić.