CROATIA 0 (0)

SLAVEN BELUPO 1 (1)

ZMIJEVCI – Igralište ŠRC Marijan Šuto-Mrma. GLEDATELJA: 800. SUDAC: Dario Kulušić (Šibenik), POMOĆNICI: Branimir Nimac (Benkovac) i Neven Gulin (Šibenik). ČETVRTI SUDAC: Dino papak (Šibenik). DELEGAT: Branko Bebić (Metković). KONTROLOR SUĐENJA: Šime Bugarija (Bibinje). STRIJELAC: 0:1 Katić (34).

CROATIA: Vugdelija, Jović (od 88. Čaljkušić), Šalinović, Ćapin, Šabić, Vuković, Šabić I., Šaravanja (od 81. Vuksan), Begić, Serdarušić, Gudelj (od 64. Stipić). TRENER: Mislav Karoglan.

SLAVEN B.: Marković, Međimorec, Vidović, Goda, Tatar (od 89. Vrljičak), Pejić (od 78. Kendeš), Bouadla (od 69. Arap), Purić, Katić, Bistrović, Musa. TRENER: Željko Kopić.

U osmini finala je i Slaven Belupo  teškom mukom slavio kod Croatije iz Zmijavaca rezultatom 1:0, a strijelac jednog, ali vrijednog zgoditka bio je Katić u 34. minuti susreta.

Domaćin je osjetio krv u završnici susreta te je opasno priprijetio Farmaceutima zadnjih desetak minuta. Međutim, rezultat se nije mijenjao do kraja utakmice, ali se promijenio broj igrača. Naime, u 87. minuti pocrvenio je Bruno Goda, koji je zaradio drugu javnu opomenu zbog sprječavanja igrača u obećavajućoj situaciji za postizanje zgoditka.