U četvrtom kolu južnoameričkog prvenstva U-15, Hrvatska je odigrala neriješenih 2:2 s reprezentacijom Bolivije.

U-15: BOLIVIJA – HRVATSKA 2:2 (1:1)
Južnoameričko prvenstvo U-15, Skupina B, 1. kolo.
Mendoza, Argentina.

Strijelci: 0:1 – Šaranić (10′), 1:1 – Flores (21′), 1:2 – Barišić (49′), 2:2 – Romero (59′)

Hrvatska: Kovač, Parezanović, Brekalo, Kanižaj, Duvnjak, Šaranić, Novak-Stanko, Baturina, Crnac, Išlić, Braun (Još su igrali: Barišić, Bilić, Škugor, Milošević i Bošnjak) . Izbornik: M. Ivančić.

Izabranici Mladena Ivančića osvojili su svoj prvi bod na južnoameričkoj kontinentalnoj smotri za igrače do 15 godine, odigravši protiv godinu dana starijih reprezentativaca Bolivije 2:2.

Mladi su Hrvati dva puta vodili, zahvaljujući pogocima Šaranića u desetoj te Barišića u 49. minuti. Poravnanja su Boliviji donosili Flores i Romero, oba puta desetak minuta po hrvatskom pogotku.

U preostalim utakmicama trećeg kola Brazil je nastavio pobjednički niz svladavši Venezuelu 3:1, a Ekvador i Peru podijelili su bodove (1:1). Brazil je osigurao prvo mjesto u skupini i plasman u polufinale.

U posljednjem kolu Hrvatska igra protiv Ekvadora (14. studenoga, Mendoza, 18:45).