Luka Stanzl/PIXSELL

HNL: Dinamo pobijedio Slaven Belupo

DINAMO-SLAVEN BELUPO 2:1 (2:0)

Nakon odlične partije u Astani, Modri su u trećem kolu 1.HNL-a pobijedili Slaven Belupo.

Dinamo je poveo u 19. minuti pogotkom Armina Hodžića, a do kraja prvog poluvremna na 2:0 povisio je Marko Lešković u 42. U drugom poluvremenu mreže su mirovale do 90. minute kada je počasni pogodak za “farmaceute” postigao Bogojević.

prigorski.hr

Provjerite i ovo

bench

Đurđevac domaćin VII. Državnog prvenstva -CLASSIC, EQ POWERLIFTING I BENCH PRESS

U Đurđevcu 15. i 16. prosinca održat će se VII. DRŽAVNO PRVENSTVO -CLASSIC, EQ POWERLIFTING …

turnir69

MALONOGOMETNI TURNIR KRIŽEVCI 2018 “OŽUJSKO-KTC” 20. rođendan križevačkog turnira // Još malo i počinje prestižni malonogometni turnir u križevačkom sportskom domu

Hakleri će “okupirati” dvoranu, kako su to činili još od 1999. godine kada je prvi …