DRAGOVOLJAC 4 (1)

RASINJA 1 (1)

BOČKOVEC – Igralište Dragovoljca. SUDAC: Dejan Švagelj. STRIJELCI: 1:0 Štragelj (9), 1:1 Kralj (20), 2:1 Vuković (49), 3:1 Črnec (73), 4:1 Črnec (89).

DRAGOVOLJAC: Stručić, Štragelj, Kešer (od 90. Aleksić I.), Vuković L., Šok, Kokot (od 69. Valičević), Orehovački, Črnec, Vuković M. (od 86. Šok M.), Kokot (od 38. Štimac), Milić. PREDSTAVNIK: Antonio Kolarić.

RASINJA: Topalović, Tišljar (od 84. Kelrajter), Topolko, Špoljar, Kovačić (od 46. Matić), Horvat, Milošević, Labaš (od 74. Glavica), Firbas (od 74. Herak), Vupora, Kralj. PREDSTAVNIK: Stjepan Labaš.

Vrlo sadržajna utakmica odigrana je u nedjelju poslijepodne u Bočkovcu. Naime, tamo je odigran susret šestog kola 4. ŽNL u kojem su se sastali Dragovoljac i momčad Rasinje. Dobro susret kreće za domaćina, koji već u devetoj minuti preko Štragelja dolazi u vodstvo. Međutim, gosti stvari vraćaju na početak.

Drugo poluvrijeme bilo je na strani domaćina, koji ponovo dolazi u vodstvo već u 49. minuti pogotkom Matije Vukovića. Na očigled je bilo da je momčad Rasinje prilično nervozna, a to je najviše pokazala u redovitim preprikama i polemikama koje su vodili sa sucem Švageljom. Igrala se 73. minuta susreta. Črnec je u solo prodoru i s oko 15 metara odapinje i pogađa za 3:1, dok je posebno bio atraktivan njegov zgoditak za 4:1, koji je poentirao iz kornera. Video oba zgoditka nalaze se u videu na kraju članka.

Posljednjim sučevim zviždukom dio igrača Rasinje pokušao se obračunati sa sucem Švageljom, zbog nekih njegovih navodnih krivih procjena. Podsjetimo! U ovom rangu natjecanja sudi jedan sudac i teško je često puta procijeniti tzv. “li-la” situacije. Očito je Rasinjanima teško pao poraz. Međutim, zahvaljujući vrlo dobroj i brzoj reakciji domaće redarske službe nije došlo do većih incidenata, a domaćinu je pomoglo i nekoliko prisebnijih gostujućih navijača.

Međutim, doznajemo da je netko od Rasinjana kasnije uspio doći do suca Švagelja i udariti ga u predjelu trbuha, a neslužbeno doznajemo da je sudac stvar prijavio policiji. Očito je da će disciplinski sudac Darko Matošić imati puno posla, jer nemilih scena bilo je danas diljem Koprivničko-križevačke županije.

nogomet dragovoljac rasinja1 nogomet dragovoljac rasinja2 nogomet dragovoljac rasinja3 nogomet dragovoljac rasinja4 nogomet dragovoljac rasinja5 nogomet dragovoljac rasinja6 nogomet dragovoljac rasinja7 nogomet dragovoljac rasinja8 nogomet dragovoljac rasinja9 nogomet dragovoljac rasinja10 nogomet dragovoljac rasinja11 nogomet dragovoljac rasinja12