Očekivano neizvjesna utakmica odigrana je na zagebačkoj “Kutiji šibica” između portala Prigorski.hr i splitske ekipe Bol La Luna Caffe. Majstori malog noogmeta na obje strane, a pobjednik se tražio nakon odigranih 2×20 minuta. U početnih deset minuta mreže su se mogle zatresti na obje strane, ali pogodak je prvi pao u 11. minuti i splitski sastav stigao je u vodstvo.

Mihael Mladen poravnao je dvije minute kasnije i do kraja prvog poluvremena više nije bilo izglednijih prilika. U drugom poluvremenu krenulo je i malo taktiziranje na obje strane. Splićani su pokušali dugim loptama i udarcima iz daljine iznenaditi prigorskog vratara Vrhovca, ali nije išlo. Prigorski dečki u bijelim dresovima u nekoliko lijepih akcija zaprijetili su gostima, ali lopte su odlazile pored ili iznad vratnice.

Krenulo se u izvođenje penala, a prigorski i dalmatinski nogometaši bili su sigurni nakon tri serije raspucavanja. Krenulo se u daljnje raspucavanje. Marko Švagelj siguran je iz tri pokušaja, ali iz četvrtog pogađa gredu i splitski sastav uz mrvicu sreće prolazi dalje. Prigorski.hr nastupit će u istom sastavu i na križevačkom turniru, a prva utakmica je na rasporedu u srijedu u 19.45 sati.

DSC_5125 DSC_5129 DSC_5133 DSC_5137 DSC_5139 DSC_5140 DSC_5145 DSC_5146 DSC_5148 DSC_5149 DSC_5151