Nakon Minibasket turnira za dječake, ovog vikenda je odigrano prvo ovosezonsko takvo natjecanje i za djevojčice do 11 godina. Radnik se nažalost nije proslavio. Izgubili su od Virovitice 20:5, dok su protiv Koprivnice upisali poraz od 14:9. Dječaci do 13 godina upisali su i drugu pobjedu. Slavili su protiv Koprivničanaca 88:38. Djevojčice tog uzrasta su poražene 54:43 od Virovitice, unatoč prednosti od 18 poena na poluvremenu.

Dječaci su od početka krenuli jako i već do poluvremena ostvarili 25 koševa prednosti te pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje. Koprivnica jednostavno nije mogla bolje zaprijetiti jačim Križevčanima. Odlični su bili Matoić i Katanović koji su ubacili po 21 poen.

Djevojčice Radnika su sjajno krenule u susret protiv Virovitice, a imale su i 18 razlike prednosti na poluvremenu. Gosti onda iznenađujuće spuštaju rezultat, da bi u posljednjih 10 minuta u potpunosti ga preokrenuli i upisali pobjedu. U zadnjoj četvrtini dopustili su Radniku da ubaci samo dva poena. Santo i Mikec su zabile po 12 koševa, dok je Kemenović pridonijela 10 poena.

M13 Koprivnica – Radnik 38:88
Radnik: Gršić K. 4, Jašarović K., Zrno M. 4, Šćetar B., Šašek F. 12, Fržović L. 6, Katanović B. 21, Štimac S. 6, Dijačić D., Matoić M. 21, Marenčić P. 10, Šimunović V., Bastić T. 2, Šaško J. 2

Z13 Radnik – Virovitica 43:54
Radnik: Ban T. 4, Bošković N., Srbljinović A. 2, Crnjak H., Santo M. (cap.) 12, Mikec J. 12, Gršić L., Krofl I., Peklić L., Posarić J. 1, Hegedić E. 2, Kovačec M., Kemenović H. 10.
MBLZ Virovitica – Radnik 20:5
Koprivnica – Radnik 14:9