Odlični potezi, preokreti i dvojbene sudačke odluke obilježile malonogometni dan

Nastavak igranja u skupinama na 38. memorijalnom turniru Čedomil Drvenkar u Vrbovcu, u petak je donio brojna uzbuđenja na malonogometnom igralištu, ali i oko njega. Turnirski dan je počeo bez nogometa, jer se ekipa Podgorski usluge nije pojavila, pa je utakmica registrirana rezultatom 3:0 za NK Lonju.

U ogledu sastava CB Carpe Diem i Doline nije bile velike dramaturgije, jer je pogocima Batarila (3), Pajača (2), Ivše i Peteljaka Carpe Diem slavio 7:0.

Dramatična utakmica odigrana je između sastava Prigorski.hr – Frizerland Križevci i IJP Puz. Mihael Mladen doveo je u vodstvo Prigorski.hr – Frizerland Križevci. Mreže se nisu tresle do završnih minuta susreta kada nakon sudačke pogreške IJP Puz dolazi do lopte i poravnava pogotkom Dujmića na 1:1. Budući da je pobjeda Interventnu policiju sigurno vodila u nastavak natjecanja pojavila se nervoza na terenu u kojoj je nakon duela na sredini igrališta došlo do neželjenih scena na parketu vrbovečke dvorane. Budući da je ostalo malo vremena do kraja utakmice sastav Interventne policije nije imao više priliku pokazati nervozu i utakmica je završila bez pobjednika.

Nezadovoljstva sudačkim odlukama bilo je i u susretu između Domaje i DSR Crna Mačka. Susret je u dramatičnim okolnostima priveden kraju, a mreže se nakon brojnih prilika na obje strane nisu zatresle.

U ogledu ekipa Surla Sc Žanin i Hotel Sporta Ivanić bolja je bila Surla Sc Žanin 4:2. Žebec (2), Horvat i Svaguša su zabili za Surlu Žanin, a Ptičar i Krsnik za “hotelijere”.

Prava nogometna ljepotica odigrana je između Pekarne Jagić – Prigorski.hr – Frizerland Križevci. Slavili su “pekari” rezultatom 4:2. Švagelj je u 3. minuti doveo u vodstvo Prigorski.hr – Frizerland Križevci, ali već u 5. minuti iz kontre poravnava Erić, a ubrzo Crnoja dovodi “pekare” u vodstvo. U posljednjim sekundama prvog poluvremena na 2:2 poravnava Švagelj.

U nastavku susreta Prigorski.hr – Frizerland Križevci ne koristi nekoliko izglednih prilika, a šest minuta prije kraja utakmice zbog isključenja ostaje s dva igrača manje. Pekarna Jagić brojčanu prednost nije uspjela iskoristiti, ali je došla tri minute prije kraja utakmice u vodstvo nakon slobodnog udarca Erića koji pogađa za 3:2. Uvođenjem golmana – igrača Prigorski.hr – Frizerland Križevci do kraja susreta prima još jedan pogodak i Perak postavlja konačnih 4:2.

Videomix je došao do sigurne pobjede protiv ekipe DSR Crna Mačka. Pogocima Presečkog (2), Pape (2) i Tarandeka Videomix je slavio 5:0.

Domaja je rutinski 7:0 slavila protiv Bičaka. Ivoš (3), Boroša, Čerkez, Kokot i Franjić bili su precizni za Domaju.

CB Dolcevita je pobjedom protiv Pekrane Jagić osigurala prvo mjesto u skupini. Završilo je 3:0, a pogotke su postigli Višić, Skorin i Ivančević. Za drugo mjesto u skupini bore se IJP Puz i Prigorski.hr- Frizerland Križevci.

Videomix je slavio 4:1 pogocima Pisačića, Pape i Tarandeka (2), a počasni pogodak za CB Mozart postigao je Gavran.

Coffe Team slavio je 2:1 u tvrdoj utakmici protiv Bubnja. Breškić je bio dvostruki strijelac za Coffe Team, a Marušić za Bubanj.