U Istanbulu je održano dvoransko seniorsko prvenstvo Balkana na kojem su naši atletičari i atletičarke osvojili ukupno 7 medalja od toga 2 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane što ih u svrstalo na peto mjesto zemalja koje su osvajale medalje na ovom Prvenstvu. Naslove prvaka Balkana osvojili su Ana Šimić u skoku u vis sa svojim najboljim rezultatom sezone 1,92 m i Ivan Horvat u skoku s motkom koji je također skočio svoj najbolji rezultat sezone 5,55 m.

Srebrne medalje osvojili su Ivana Lončarek na 60 m prepone sa 8,17 izgubivši zlato za samo 6 tisućinki sekunde i Ivan Vujević u skoku u dalj s preskočenih 7,60 m što je i njegov najbolji rezultat sezone. Brončane medalje osvoji su Sanjin Šimić u skoku u dalj s preskočenih 7,58 m, Kristina Dudek na 400 m sa 55,03 i Paola Borović u troskoku sa 13,43 m. Članica AK Križevci Ida Šimunčić na 400 metara osvojiila je deveto mjesto.