U susretu 21. kola regionalne košarkaške ABA lige Cedevita je u subotu u Baru svladala Mornar sa 79-74 (45-33), te je na drugom mjestu sa 15 pobjeda i 6 poraza.

Košarkaši Cedevite su odlično krenuli u utakmicu i u 15. minuti imali su 19 koševa prednosti. No, domaćini su uspjeli pribrati, početkom treće četvrtine dolaze na minus od pet koševa. Do kraja te četvrtine Cedevita je opet odmakla, ovaj puta na deset koševa viška. Pet minuta prije kraja susreta domaćini su se približili na četiri koša zaostatka (58-62), ali bliže od toga nisu uspjeli i na kraju je Cedevita zasluženo slavila.

Kod Cedevite najefikasniji je bio Ryan Boatright sa 19 poena, a Ra’Shad James i Marko Arapović zabili su po 12 koševa. U redovima Mornara istaknuli su se Octavius Ellis sa 18 i Marko Mugoša sa 16 poena.