PODRAVAC – KRIŽEVCI 4:1 (2:0)

VIRJE – Igralište Sportski park. SUDAC: Ivan Starčević. POMOĆNICI: Graziano Višić i Dino Šuveljak (svi iz Bjelovara). DELEGAT: Mladen Martinčić (Koprivnica). STRIJELCI: 1:0 Šklebar (29), 2:0 Sabol (38), 2:1 Mišir (57), 3:1 Rukelj (62), 4:1 Hrženjak (90+4). ŽUTI KARTONI: Rukelj, Carek i Hrženjak kod Podravca, Božović i Jandrašec kod Križevaca. CRVENI KARTON: Tihelka kod Križevaca.

PODRAVAC: Vlašiček, Šklebar M., Pavlović, Sabol, Hrženjak, Grivić, Senjan (od 26. Šignjar), Borić, Carek, Rukelj (od 87. Hrženjak L.), Šklebar M. (od 90. Miller). TRENER: Vjekoslav Vučeta.

KRIŽEVCI: Špoljar, Jandrašec, Božović, Blagaj, Maras, Tihelka, Mišir (od 77. Ceković), Mladen, Višak (od 84. Brlić), Kofler (od 68. Orejaš), Stubičan (od 89. Babić). TRENER: Mihael Miklečić.

Nastavila se razultatska kriza Križevaca. Ovoga putu uspješnija je bila ekipa Podravca. Križevčani dobro otvaraju susret i redaju nekoliko prilika, ali Virovci opasnost otklanjaju. I tako je bilo do 29. minute kada je Šklebar pogodio malu mrežicu i doveo domaćina u prednost. Igra je ponovo u nogama Križevaca, ali Virovi ponovo zabijaju i to u 38. minuti kada Špoljara matira Sabol. Pred kraj poluvremena mogli su Križevci smanjiti zaostatak, ali Kofler nije bio dovoljno precizan.

Drugu poluvrijeme Križevci vrše jak presing što i rezultira pogotkom Mišira u 57. minuti. Križevčane pogodak diže, međutim Maras radi, jednu od rijetkih grešaka, Rukelj oduzima loptu, osjetio je da je Špoljar postavljen visoko i odapinje s oko 40 metara i pogađa za 3:1 na opće oduševljenje publike. Dodatan uteg Križevcima nakon toga bio je i crveni karton Tihelke, kojega je zaradio zbog laktarenja suparničkog igrača. Križevci su pokušavali, ali jednostavno nije išlo, a potvrdu pobjede donio je u sudačkoj nadoknadi Hrženjak.

IMG_4206 IMG_4223 IMG_4222 IMG_4220 IMG_4219 IMG_4217 IMG_4216 IMG_4215 IMG_4213 IMG_4212 IMG_4211 IMG_4210 IMG_4208 IMG_4207