HRVATSKI BOJOVNIK 1 (1)
MIKLINOVEC 4 (1)

HR. BOJOVNIK: Mekovec M., Mekovec I., Hasanec, Kos, Poljak J. (od 75. Jelak), Somođi, Miklečić, Poljak I., Vranetić (od 78. Marenčić), Horvat, Plantić (od 54. Mekovec I.). TRENER: Mario Srbljinović

MIKLINOVEC: Perković, Keser, Đurec, Smolak, Golubić (od 69. Levak), Kolar, Šimunić, Lazički, Andrašić (od 30. Vodomin), Rus, Šarlija. TRENER: Branimir Perković.

MOKRICE MIHOLEČKE – Igralište NK Hr. Bojovnik. SUDAC: Krešimir Fazlić. POMOĆNIK: Ranko Vrapčević. DELEGAT: Ivan Lasić. STRIJELCI: 0:1 Šimunić (5), 1:1 Miklečić (30, 11m), 1:2 Lazički (60), 1:3 Andrašić (65), 1:4 Šarlija (71). ŽUTI KARTONI: Miklečić, Poljak i Plantak kod Bojovnika. Kolar i Rud kod Miklinovca

Utakmica u Mokricama Miholečkim počela je bez drugog pomoćnog suca, a razlog njegova nedolaska je nepoznat. Međutim, to nije smelo goste da vrlo brzo povedu i to već u 5. minuti preko Šimunića. Miklečić je nakon sigurno izvedenog kaznenog udarca je poravnao rezultat, ali ekipa Miklinovca je došla po pobjedu, što je pokazala u drugom poluvremenu pogocima Lazičkog, Andrašića i Šarlije.

IMG_3425 IMG_3421

IMG_3430 IMG_3420

bojovnik bojovnik (3) bojovnik (2)

Viktorija razmontirala Polet // Četiri pogotka Piškorića

VIKTORIJA 8 (4)

POLET 0 (0)

VIKTORIJA: Bradić, Vitanović M., Bradić, Gudec, Štefoić, Bašić, Benjak, Ostojić (od 68. Benko), Piškorić, Bastašić N., Bastašić B. TRENER: Milošević

POLET: Denžić, Štabić, Magdić, Slivarić, Plentaj, Vrbanec, Manjić, Cetušić, Sovar, Miklin, Škrčec. TRENER: Peršin.

VOJAKOVAC – Igralište NK Viktorija. SUDAC: Igor Prepolec. STRIJELCI: 1:0 Piškorić (4), 2:0 Piškorić (10), 3:0 Piškorić (20), 4:0 Ostojić (35), 5:0 Piškorić (59), 6:0 Ostojić (65), 7:0 Vitanović (74), 8:0 Gudec (78).

arhivska fotografija

Prigorski derbi 2. ŽNL u potpunosti je pripao momčadi Viktorije iz Vojakovca. Iako se očekivalo da će neugodna momčad Poleta, koja se zadnjih kola pokazala kao žilav protivnik, koliko-toliko pomrsiti račune Vojakovčanima, ipak do toga nije došlo. Domaćin je već u 4. minuti poveo preko Piškorića, koji se do kraja utakmice još tri puta upisao u strijelce. Po dva pogotka dao je i Ostojić, a u strijelce su se još upisali Vitanović i Gudec. Pitanje pobjednika bilo je rješeno već u prvom poluvremenu, a domaća momčad nastavila je puniti mrežu Poleta i u drugom poluvremenu. Sljedeće kolo ponovo je na rasporedu prigorski derbi u kojemu Viktorija dočekuje Hrvatski Bojovnik, a Polet u Glogovnici dočekuje Reku.