VIKTORIJA – TEHNIKA 2:1 (1:1)

VOJAKOVAC – Igralište NK Viktorija. SUDAC: Ivan Molvarec (Ferdinandovac). POMOĆNICI: Robert Milošević (Rasinja) i Edvard Jakšić (Starigrad). DELEGAT: Mladen  Bukal (Gornja Rijeka). STRIJELCI: 0:1 Halusek (17), 1:1 Ostojić (23), 2:1 Bradić (84).

VIKTORIJA: Gudić, Sovar, Piškorić, Podloski, Mijić, Ostojić, Piškorić M., Bastašić, Kolarić, Bradić Mar. (od 87. Feletar), Gudić (od 67. Bradić Mat.). TRENER: Zlatko Žunić.

TEHNIKA: Šipek, Blažek, Balija (od 80. Đuraj), Lončar, Matijašec (od 84. Ban), Virovec (od 78. Blažek), Krištofić (od 84. Halusek D.), Gašparić, Halusek Dino, Maurović. TRENER: Valentin Knapić.

Do vrlo vrijedne pobjede došli su nogometaši Viktorije. Iako je susret bi u početku na strani Građevinara, koji su u 17. minuti preko Haluseka poveli, momčad Zlatka Žunića stvar nije prepustila slučaju te je u 23. minuti izjednačila preko Ostojića.

U drugom poluvremenu napad se vršio s ovjes strane, ali je domaćin bio žustriji i konkretniji te nakon situacije u kaznenom prostoru dolaze do prednosti iz kaznenog udarca u 84. minuti, a precizan je bio Bradić.

U sljedećem kolu Viktorija gostuje u Gotalovu.

viktorija tehnika02 viktorija tehnika03 viktorija tehnika04 viktorija tehnika05 viktorija tehnika06 viktorija tehnika07 viktorija tehnika08 viktorija tehnika09 viktorija tehnika10 viktorija tehnika11 viktorija tehnika12 viktorija tehnika13 viktorija tehnika14 viktorija tehnika15 viktorija tehnika16 viktorija tehnika17 viktorija tehnika18 viktorija tehnika19 viktorija tehnika20 viktorija tehnika21 viktorija tehnika22 viktorija tehnika23 viktorija tehnika24