HRVATSKI BOJOVNIK 0 (1)
VIKTORIJA 1 (1)

HR. BOJOVNIK: Mekovec M., Mekovec I. (od 74. Poljak I.), Kos, Kušec, Plantić J., Hasanec, Miklečić, Somođi (od 65. Poljak I.), Plantić M. (od 70. Marenčić), Horvat, Vranetić (od 77. Srbljinović) TRENER: Srbljinović M.

VIKTORIJA: Kump, Stovrag, Štefojić, Bašić (od 52. Ostojić), Benjak, Božović, Piškorić, Bastašić (od 76. Klarić), Vitanović, Cigler, Bartolec (od 70. Peršin). TRENER: Cigler.

MOKRICE MIHOLEČKE – Igralište Hr. Bojovnika. SUDAC: Fazlić. POMOĆNICI: Pavliček i Sopić. DELEGAT: Lasić.
STRIJELCI: 0:1 Štefojić (42), 1:1 Kušec (50, 11m).

Prigorski derbi 2. ŽNL očekivno je donio tvrdu i neizvjesnu utakmicu. Gosti su bili tijekom cijele utakmice konretniji iz igre, što je i rezultiralo njihovim vodstvom na kraju poluvremena. Bojovnik je uspio u 50. minuti izjednačiti preko Kušeca iz kaznenog udaraca. Domaćin može biti zadovoljan s bodom, a gosti mogu žaliti za propuštenim prilikama osobito u drugom poluvremenu.

POLET 0 (0)

REKA: Miklošić (od 46. Škofić), Sabolović, Beronić, Dragosavljević, Adamić, Biti, Mihelčić (od 62. Gregurek), Roksandić, (od 46. Cerovec), Horvat 8od 46. Dukarić), Evačić, Lončarek (od 57. N. Adamić). TRENER: Beši.

POLET: Denžić, Štabić, Miklin, Slivarić, Bratić, Magdić, Manjić, Balić, Bužić, Habdija, Volarić. TRENER: Peršin.

REKA – Igralište NK Reke. SUDAC: Plemeniti. POMOĆNICI: Prepolec i Iveljić.

STRIJELCI: 1:0 Mihelčić (7, 11m,), 2:0 Biti (15), 3:0 Biti (35), 4:0 Mihelčić (31), 5:0 Mihelčić (42), 5:0 Biti (58), 7:0 Dukarić (61).

Novi težak poraz doživjeli su nogometaši Poleta iz Glogovnice. Prije 2 kola teško su stradali kod Hrvatskog Bojovnika u Mokricama Miholečkim gdje su poraženi s visokih 11:1. Na domaćem terenu, nakon vodstva od 3:0 izgubili su .3 od Viktorije, a nesretni niz nastavili su i u 10. kolu kod momčadi Reke.

Gostujuću mrežu načeo je Mihelčić u 7. minuti iz kaznenog udarca. Mihelčić se još upisao u strijelce u 31. i 42. minuti, čime je postigao hattrick, dok je drugi hattrick postigao Biti zabivši Poletarcima u 15., 35. i 58. minuti. Utakmica je bila riješena u 61. minuti kada je Dukarić postavio konačnih 7:0 za Reku.