U 25. kolo Druge županijske nogometne lige Koprivničko-križevačke županije u Mokricama Miholečkim u nedjelju 31. svibnja 2015. snage su odmjerili “Hrvatski Bojovnik” i “Ratar” iz Miholca.

Iako je utakmica trebala biti više revijalnog karaktera, budući da niti jednoj niti drugoj momčadi bodovi iz ove utakmice ništa ne znače. “Ratar” je i matematički ispao u niži rang, dok domaćinima iz Mokrica, koji se nalaze na 10. mjestu bodovi također ništa ne znači. Međutim, od početka se osjećao naboj i s jedne i s druge strane te je dolazilo do nepotrebnih eskalacija emocija.

Ekipe su na predah otišle s rezultatom 0:0.

Početkom drugog poluvremena napetost je bila sve izraženija. Sve je eskaliralo nakon 15-ak minuta nastavka utakmice. Nakon bezazlenog prekršaja domaćina nad gostujućim igračem emocije su preuzele stvar. U velikom naguravanju i tučnjavi igrača i ulasku nekih navijača na teren, koji su htjeli zadovoljiti pravdu na svoj način, te napada na mladog suca Hlevnjaka deblji kraj su izvukli gosti. Pocrvenio je Siladi, a u pitanje je došlo i daljnje održavanje utakmice, budući da se sudačka trojka povukla u svlačionicu na konzultacije. Nakon 10 minuta utakmica je nastavljena, a domaćin, koji je već imao prednost od 1:0, dodatno je “masakrirao” goste iz Miholca s još 3 pogotka te postavili konačan rezultat 4:0.