HRVATSKI BOJOVNIK 3 (0)

OMLADINAC 1 (1)

HR. BOJOVNIK: Mekovec M., Poljak, Kos, Plantić, Mekovec I. (od 46. Vranetić), Hasanec, Kušec, Somođi, Marenčić (od 90. Jelak), Horvat, Miklečić. TRENER: Željko Kundrak.

OMLADINAC: Špernjak, Renić, Kovač, Ivančan, Žgela (od 87. Logar), Pavlović, Cenkovčan, Međimorec (od 78. Blažeković), Bračko, Bukvić, Fonjak. TRENER: Mario Fonjak.

MOKRICE MIHOLEČKE – Igralište NK Hr. Bojovnik. SUDAC: Dejan Juriša. POMOĆNIK: Danijel Topalović (oba Koprivnica). DELEGAT: Zdenko Kucan (Sveti Ivan Žabno). STRIJELCI: 0:1 Špernjak (27), 1:1 Somođi (64, 11m), 2:1 Vranetić, 3:1 Cenkovčan (82, ag).

Vrlo dobar susret odigran je na Uskrs u Mokricama Miholečkim, gdje su se sastali domaća ekipa Hrvatskog Bojovnika i Omladinac iz koprivničkog Herešina. Domaćin je ostvario novu pobjedu, iako rezultat u prvom dijelu nije bio na njihovoj strani. Naime, u 27. minuti susreta Špernjak je doveo goste u vodstvo. Bojovnik se vraća u susret pogotkom Somođija u 64. minuti susreta iz kaznenog udarca, da bi samo pet minuta kasnije Vranetić donio rezultatski preokret. Točku na “i” stavio je u 82. minuti susreta Cenkovčan, koji je pogodio vlastita vrata i tako postavio konačan rezultat od 3:1. Ovom pobjedom Mokričani su svakako potvrdili da ćemo ih gledati i u novoj sezoni u ovom rangu natjecanja. U sljedećem kolu Bojovnik gostuje kod vodeće momčadi lige Ferdinandovca.