GORNJA RIJEKA 0 (0)

FERDINANDOVAC 1 (1)

G. RIJEKA: Plantić, Tremski (od 86. Koretić), Sokač (od 80. Munta), Plantić D., Orak, Nakani, Babok, Zidarić L., Kranjec, Zidarić S., Slavi. TRENER: Jadranko Jambrec.

FERDINANDOVAC: Peršić S. Bošnjak (od 90. Kožar), Dabač, Turković, Brgles, Bošnjak (od 89. Fuček), Borovac, Peršić I., Lazar (od 73. Stankir), Kesić, Skukan (od 59. Kesić M.). TRENER: Dario Brgles.

Gornja Rijeka – Igralište Gornje Rijeke. SUDAC: Ivan Koprić (Križevci). DELEGAT: Zdenko Kucan (Sveti Ivan Žabno). STRIJELAC: 0:1 Borovac (20). ŽUTI KARTONI: Slavi i Babok kod Gornje Rijeke, Peršić I. kod Ferdinandovca.

Gornja Rijeka je pružila kvalitetan otpor vodećoj momčadi lige Ferdinandovcu. U tvrdoj, rastrganoj i nervoznoj utakmici gosti se bolje snalaze i s minimalnih 1:0 odnose tri boda. Pogodak je u 20. minuti susreta postigao Borovac. U sljedećem kolu Gornja Rijeka putuje u Koprivničke Brege k Mladosti.

STARIGRAD 4 (2)

VIKTORIJA 1 (1)

STARIGRAD: Posavec (od 85. Mujić), Sedlanić (od 75. Marić), Basilj, Štefanec, Sršek, Foruglaš, Brkić, Lončarek (od 70. Vargantolić), Mijatović, Jakopan (83. Nemčić De.), Nemčić Dr. (od Vitelj). TRENER: Ranko Celiščak.

VIKTORIJA: Veselko, Ostojić (od 61. Piškorić), Štefojić, Mijić (od 73. Bradić), Manjić, Škrlec, Piškorić, Bastašić, Kolarić, Vitanović, Peršin. TRENER: Zlatko Žunić.

STARIGRAD – Igralište Starigrada. SUDAC: Tomislav Hlevnjak. DELEGAT: Davorin Valeš. STRIJELCI: 1:0 Brkić (8), 1:1 Piškorić (12), 2:1 Basilj (27), 3:1 Brkić (51), 4:1 Lončarek (56, 11m).

Viktorija je upisala novi poraz u nedjelju na gostovanju u Starigradu. Domaćin je brzo poveo, a gosti su samo nekoliko minuta kasnije poravnali rezultat. Basilj u 27. minuti pogađa za novo vodstvo domaćina.

Igrala se 51. minuta Brkić pogađa za 3:1, a Lončarek iz kaznenog udarca postavlja konačnih 4:1. Vojakovčani su imali dosta prigovora na suđenje. To je rezultiralo i isključenjem trenera Viktorije Zlatka Žunića, a predstavnik Viktorije uložio je prigovor na suđenje. O svemu će pravorijek dati Županijski nogometni savez i disciplinski povjerenik Darko Matošić. U sljedećem kolu Viktorija dočekuje Mladost Sigetec.