VIKTORIJA 4 (2)

REKA 0 (0)

VIKTORIJA: Jagušić, Štefojić, Gudec, Mijić, Manjić, Ostojić (od 83. Feletar), Bastašić N. (od 84. Bastašić B.), Kolarić, Vitanović, Peršin, Bradić (od 84. Veselko). TRENER: Zlatko Žunić.

REKA: Škofić,  Sabolović, Evačić, Adamić, Flis, Markan, Dukarić (od 46. Bogdan), Cerovec, Balaško, Đurašević, Roksandić (od 78. Dražetić). TRENER: Marijan Karner.

VOJAKOVAC – Igralište NK Viktorija. SUDAC: Antonio Sirovec (Križevci). DELEGAT: Nenad Radiček (Koprivnica). STRIJELCI: 1:0 Manjić (11), 2:0 Bastašić N. (31), 3:0 Ostojić (71), 4:0 Kolarić (74). ŽUTI KARTON: Roksandić (Reka). IGRAČ UTAKMICE: Nebojša Bastašić.

Vrlo vrijedna tri boda osvojila je momčad Viktorije u nedjelju poslijepodne na terenu u Vojakovcu. Bila su to prijeko potrebna tri boda za posljednjeplasiranu Viktoriju, koja je u prethodnom kolu prokockala bodove u Gornjoj Rijeci. Bila je ovo utakmica u kojoj je momčad Viktorije pokazala karakter, a to se i odrazilo na rezultat.

Igrala se 11. minuta susreta. Bastašić iskosa izvodi slobodni udarac s 20-ak metara, prebacuje živi zid, vratar Škofić zaplovio je u prazno, a centriranu loptu glavom posprema Manjić za veliko vodstvo Viktorije. S gotovo slične pozicije Bastašić u 31. minuti pogađa dalji kut Škofića za novo vodstvo domaće ekipe i za lakši nastavak igre.

U nastavku igre momčad Viktorije kontrolira igru. Međutim, Reka pokušava probiti veznu i zadnju liniju Vojakovčana, ali jednostavno nije išlo. U 71. minuti Ostojić povećava prednost domaćina, a sve dileme oko pobjednika rješava u 74. minuti Kolarić. Na ruku domaćoj momčadi ide i pobjeda Gornje Rijeke koja je gostovala u Prugovcu, gdje pak Viktorija gostuje u sljedećem kolu.

nogomet viktorija reka (2) nogomet viktorija reka (3) nogomet viktorija reka (4)