TEHNIKA 2 (2)

HRVATSKI BOJOVNIK 4 (2)

TEHNIKA: Šipek, Erenčić, Balija, Jadan (od 83. Plahinek), Matijaković, Matijašec (od 69. Krstanović), Horvat, Ban (od 83. Kolarić), Halusek Di., Halusek De., Matijević. TRENER: Vladimir Dragosavljević.

HR. BOJOVNIK: Mekovec M., Mekovec I. (od 74. Vranetić), Poljak (od 71. Kos), Plantić J., Kušec, Hasanec, Miklečić, Somođi, Marenčić (od 86. Mekovec I.), Horvat, Plantić M. TRENER: Željko Kundrak.

KOPRIVNICA – Igralište Koprivnica. GLEDATELJA: 70. SUDAC: Lučano Blašković (Koprivnica). POMOĆNICI: Danijel Topalović (Koprivnica) i Aleksandra Vitelić (Ždala). DELEGAT: Josip Peti (Molve). STRIJELCI: 0:1 Miklečić (3), 0:2 Marenčić (9), 1:2 Halusek De. (23), 2:2 Matijević (28), 2:3 Miklečić (57), 2:4 Miklečić (81).

Igrala se 9. minuta susreta, a gosti iz Mokrica Miholečkih vodili su 2:0. Naime, već u 3. minuti Šipekovu mrežu zatresao je Miklečić, a samo tri minute kasnije isto je uradio Marenčić. Nakon toga Tehnika se polako budi te uspijeva preko Dejana Haluseka i Matijevića u 23. odnosno 28. minuti poravnati rezultat.

Drugo poluvrijeme ponovo je u znaku Bojovnika i njegova golgetera Marija Miklečića, koji u 57. minuti ponovo donosi prednost gostima, a isti postiže u 81. minuti hat-trick i postavlja konačnih 4:2 za ekipu Željka Kundraka. U sljedećem kolu Bojovnik na domaćem travnjaku dočekuje momčad Mladosti iz Sigeca.

MLADOST KB 3 (3)

GORNJA RIJEKA 1 (1)

MLADOST: Popijač, Galinec, Ritoša, Prvčić, Srbiš (od 85. Božić), Sinković (od 46. Sršić), Šlibar, Njegač, Milojević, Andrašić (od 87. Toth), Kuzminski. TRENER: Branko Čmelješević.

G. RIJEKA: Plantić, Tremski, Zidarić L., Munta, Orak, Nakani, Babok Mi., Koretić A. (od 70. Koretić Z.), Babok Ma., Kranjec, Oreški (od 12. Zidarić). TRENER: Jadranko Jambrec.

KOPRIVNIČKI BREGI – Igralište Mladosti. SUDAC: Ivan Molvarec (Ferdinandovac). POMOĆNICI: Antonio Bulat i Davor Anušić (obda Koprivnica). DELEGAT: Ivan Kuštrak (Đurđevac). STRIJELCI: 1:0 Njegač (7), 2:0 Andrašić (18), 2:1 Zidarić L.(22), 3:1 Kuzminski (40, 11m).

Momčad Gornje Rijeke poražena je u pretposljednjem kolu na gostovanju u Koprivničkim Bregima od tamošnje Mladosti. Domaćin je poveo već u 7. minuti susreta preko Njegača, a u 18. minuti prednost domaćina povisuje Andrašić. Goste u igru vraća Lovro Zidarić pogotkom u 22. minuti, ali domaćin povisuje prednost u 40. preko Kuminskog koji je bio siguran s jedanaest metara. U drugom poluvremenu nije bilo rezultatske promjene. U sljedećem kolu Gornja Rijeka dočekuje hlebinsku Lipu.