TOMISLAV SIŽ 4 (2)

KALINOVAC 1 (1)

TOMISLAV: Kump, Ledinski (od 83. Raguž), Petračija, Mesar, Selak, Sičaja, Bogdan, Ivančić (od 69. Tkalčec), Vrtar, Dubravec, Ivezić (od 46. Kusobrak). TRENER: Siniša Buđa.

KALINOVAC: Jančijev L., Lugarov, Kosanović, Belobrk, Schmidt (od 82. Rupčić), Željeznjak, Jančijev M. (od 56. Kovačić), Katić, Lovrak, Posavec. TRENER: Ranko Celiščak.

SVETI IVAN ŽABNO – Igralište Ivan Bastalec. SUDAC: Marko Punčec (Koprivnica). POMOĆNICI: Miodrag Plantak i Švagelj Križevci (oba Križevci). DELEGAT: Mladen Bukal (Gornja Rijeka). STRIJELCI: 0:1 Belobrk (5), 1:1 Kosanović (35, ag), 2:1 Ivančić (43), 3:1 Bogdan (81), 4:1 Željeznjak (83, ag). ŽUTI KARTONI: Petračija, Kusobrak i Ivančić kod Tomislava; Lugarov i Posavec kod Kalinovca.  IGRAČ UTAKMICE: Lovro Ivančić.

SVETI IVAN ŽABNO – Prije samog početka susret je počeo minutom šutnje za Milana Šigira i Alojza Benkovića, dugogodišnje članove NK Tomislav. Susret bolje otvara domaćin koji prijeti preko Vrtara i Ivančića. Međutim, u 5. minuti susreta domaćina šokira Belobrk, koji koristi neopreznost domaće obrane i dovodi Poberune u vodstvo. Bez obzira na vodstvo gostiju, domaćin i dalje ima igru u svojim nogama. Igrala se 35. minuta. S desne strane probija Ivančić i odigrava Ivezića, koji glavom pogađa gredu, a na kraju odbijenu loptu u vlastita vrata posprema Kosanović.

Već minutu kasnije preokrenuti rezultat je mogao Ivančić, koji u 43. minuti koristi loše postavljenu offside zamku, bježi obrani i matira Jančijeva za vodstvo domaćina. Drugo poluvrijeme ponovo bolje otvara domaćin i već na samom početku  Bogdan je mogao povećati prednost, ali je traljavo pucao prema vratima gostiju. Pokušavali su Poberuni, ali jednostavno nije išlo. U 81. minuti Selak iz slobodnog udarca upućuje dubinsku loptu u kazneni prostor, koju prima Bogdan i povećava prednost. Točku na „i“ stavio je Željeznjak u  83. minuti kad i on nakon nespretne reakcije u maniru klasične špice pogađa vlastita vrata.

tomislav kalinovac (2) tomislav kalinovac (3) tomislav kalinovac (4) tomislav kalinovac (5) tomislav kalinovac (6) tomislav kalinovac (7) tomislav kalinovac (8) tomislav kalinovac (9) tomislav kalinovac (10) tomislav kalinovac (11) tomislav kalinovac (12) tomislav kalinovac (13) tomislav kalinovac (14) tomislav kalinovac (15) tomislav kalinovac (16) tomislav kalinovac (17) tomislav kalinovac (18) tomislav kalinovac (19) tomislav kalinovac (20) tomislav kalinovac (21) tomislav kalinovac (22) tomislav kalinovac (23) tomislav kalinovac (24) tomislav kalinovac (25) tomislav kalinovac (26) tomislav kalinovac