DRAVA NP 0 (0)

TOMISLAV SIŽ 3 (2)

DRAVA NP: Grašić, Kovač, Ruk, Kovaček, Balog (od 46. Klasan), Horvat, Jurkić, Posavec S. (od 46. Crnjak), Posavec T., Šimek, Šokec. TRENER: Stanko Kokša.

TOMISLAV: Kump, Selak, Petračija, Benković (od 82. Mesar), Sičaja, Črnec (od 74. Ivančić), Vrtar (od 56. Bogdan), Šimunović (od 84. Ledinski), Đurec (od 89. Tkalčec), Bukal S., Bukal V. TRENER: Siniša Buđa.

NOVIGRAD PODRAVSKI – Igralište Drave. SUDAC: Dario Matočec (Đurđevac). POMOĆNICI: Matej Mađerić (Koprivnica) i Nikola Ferenčić (Reka). STRIJELCI: 0:1 Bukal V. (14), 0:2 Đurec (24, 11m), 0:3 Đurec.

Gosti iz Svetog Ivana Žabna ušli su u utakmicu samo s jednim ciljem – pobijediti i prekinuti negativnu seriju kojom su započeli proljeće. Ozbiljan pristup utakmici donio im je već do polovice poluvremena vodstvo od 2:0 za koju pogađaju Vedran Bukal i Marko Đurec iz jedanaesterca.

Drugi dio također pripada Tomislavu koji kontrolira igru i stvara još prilika koje ipak ostaju neiskorištene. Polovicom drugog poluvremena obje ekipe ostaju s igračem manje kada Slaven Bukal i Teo Posavec dobivaju crvene kartone. I tako igrački deficitarni Žabnjani uspijevaju povećati vodstvo lijepim pogotkom Đureca sa 20 metara u malu mrežicu. Ovaj trobod veliki je kapital Tomislava pred nastavak proljetne polusezone.