SLAVEN BELUPO-LOKOMOTIVA 2:5 (0:2)

Na stadionu Ivan Kušek Apaš u Koprivnici odigran je susret sedmog kola Hrvatski Telekom Prve lige između Slaven Belupa i Lokomotive.

“Farmaceuti” su u proteklom periodu upisali jednu pobjedu, poraz te četiri remija, a gosti su uz tri pobjede i jedan neriješen ishod upisali i dva poraza. Nedjeljni ogled u potpunosti je pripao “Lokosima” koji su povli u 23. minuti pogotkom Kastratija. Do predaha na 0:2 povisio je Datković. U drugom poluvremenu Kastrati u 46. minuti povisuje na 0:3.

Bačelić-Grgić smanjuje na 1;3 u 70 . minuti, a Jelić pogotkom u 81. minuti daje tračak nade domaćim nogometašima. Do preokreta ipak nije došlo. Kastrati pogađa za 2:4 u 83. i konačnih 2:5 u 86. minuti postavlja Krstanović.